Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feszélyez a Párom múltja, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feszélyez a Párom múltja, és egyre jobban, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 2 éve vagyunk együtt,de ahogy telik az idő,derülnek ki róla igen csak érdekes csajozós dolgok. Ahogy hallom/látom képeken a neten és a gépén Ő volt a falu bikája. Próbál nyugtatni,hogy ez már a múlt és nem fog hülyeséget csinálni és bízzak a változásában, mert már Ő gyereket is szeretne,és másnak (akik az éjszakai pillangói voltak) nem mondott.

Van valakinek hasonló tapasztalata?

Félek,hogy a félelemmel tönkre teszem magunkat,de azt nem szeretném, mégis iszonyat zavar amiket apránként megtudtam.


Előre is köszönöm!

L: 28, F: 34



2018. máj. 2. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Hát nézd, nekem volt nem egy olyan kollégám akik lányokat futtattak, zsaroltak, pénzbehajtók voltak (nem éppen banki figyelmeztető levelekről beszélünk), sőt még olyan is akik meg nem erősített hírek szerint elintéztek néhány embert megbízásra.

Mára mindegyiknek felesége/családja van. Ez még ahhoz képest semmi extra.

2018. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
nemi betegséget fogsz kapni tőle
2018. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Ne aggódj ezen, két éve veled van és nem valami nőcskéket hülyít. Ha elkezdesz ezen kattogni és féltékenykedni, szinte garantálom neked, hogy meg is történik a baj. Bízz a párodban! A kapcsolatotok előtt tette amit tett, nem a kapcsolatotok alatt, úgyhogy ne kreálj problémát a semmiből.
2018. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Kezeltesd magad! Én biztosan elhagynálak!
2018. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

A múltja nem határozhatja meg a kettőtök jelenét.

Nem az számít, amit tett, hanem az, amit tesz.

Remélem érted mire gondolok.

2018. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Azt nézd hogy veled hogy viselkedik most! Ne engedd hogy a múlt határozza meg a jelened! Lehet hogy épp Te vagy az, aki miatt megváltozott, sőt...
2018. máj. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Imádom a nőket, szeretem a változatosságot. Mindig van fix kapcsolatom meg alkalmi is. Amikor "megkomolyodtam és jó útra tértem" akkor ez 2 évig működött de nem bírtam tovább. Ahogy ellaposodott a kapcsolat előjött az igény a változatosságra.

Sajnos ilyen vagyok.

Persze a barátod azért lehet teljesen más is.

2018. máj. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

7-es.....

Te igazán sze.ét vagy... 😂😂😂😂

2018. máj. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért beszélgess már el pár exével, hogy tudnak-e róla, hogy ők csak az éjszakai pillangói voltak? Vagy ők is azt hitték, hogy miattuk meg fog változni.

Az ilyen nagy szerelmek szoktak úgy végződni, hogy te otthon vagy pár hónapos babával, a kedves férjed végigdugja a várost, és mindenki téged néz hülyének, amiért másra számítottál. Jön majd az úgy kell neked, hogy az alfahímnek ellesz, aztán csodálkozol, ha megcsal és ott maradsz gyerekkel.

Ha igazán megváltozott volna, akkor azzal kezd, hogy őszintén beszél a múltjáról.

2018. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
De optimisták vagytok. Szerintem ennyit nem változnak az emberek, de te tudod.
2018. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!