Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon kisajátít....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon kisajátít. Próbáltam beszélni vele, de nem változott semmi. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindennap találkozni akar, pedig nem élünk együtt. Még régen megmondtam neki, hogy két nap nekem sose jó, a hétfő meg a csütörtök, mert akkor különórán vagyok, természetesen ő minden héten "elfelejti", hogy dolgom van. Ha korábban végez a munkahelyén, akkor üzenetekkel bombáz, hogy unatkozik és szeretne velem találkozni, menjek át hozzá. Megmagyaráztam neki, hogy én is ugyanúgy elfáradok nap végére mint ő, és nekem még dolgom is szokott lenni suli után, ezt értelmesen meg tudjuk beszélni, de pár nap múlva mintha mi sem történt volna.
2018. márc. 19. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Ha nem megy akkor nem kell erőltetni.

Ha tehetném én a párom tüdején keresztül lélegeznék annyira igénylem az együtt töltött időt. :D Tudom ez sokakat kiborít, de a páromat nem, többek között ezért vagyok vele és nem másokkal és ezért működik jól a kapcsolatunk. Kölcsönösen tudunk alkalmazkodni a másik igényeihez.

2018. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha egyszer dolgom és a nap nekem is 24 órából áll.
2018. márc. 19. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Hatarozott nem

Es nem reagalsz aznap mar az uzenetekre

2018. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kidobod.


Ebben nem tudtok dűlőre sohasem, mert ő mindig veled lenne, neked meg dolgod van, ami természetes.


Volt ilyen matrica exem, elég hamar kivágtam a fenébe, mert nem értette, hogyha még tudnék SEM ugrálnék úgy, ahogy ő fütyül.

2018. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!