Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Párommal egyelőre távkapcsolatban élünk, még nem tudjuk megoldani, hogy összeköltözzünk. A hétvégéket és a szabadnapjainkat együtt töltjük. Hétvégén minden stimmel, nagyon szeretünk együtt lenni, imádjuk/szeretjük egymást. Hétközben viszont folyton azt érzem, hogy valami nincs rendben. Ő mindig azt mondja, mikor hazaér munkából, már hulla fáradt. Ezt sokáig megértettem, el is fogadom, tudom mennyit dolgozik. De mégis látom, hogy esténként folyton elérhető messengeren. Mi nagyon keveset kommunikálunk hétközben, mostanában még az is előfordul, hogy van olyan nap, mikor nem is beszélünk. Ha felhívom, örül nekem, de magától szinte már nem is keres. Nem tudom ezt hova tenni, mert ha együtt vagyunk, akkor érzem, hogy nagyon odavan értem, velem tervezi a jövőt. Minden találkozásnál olyan szorosan ölel magához, hogy néha azt érzem, megfulladok a szorításában. És mindig elmondja, mennyire hiányoztam. De ez a két dolog nekem valahogy összeegyeztethetetlen. Ha annyira hiányzom, miért nem keres többet hét közben?

2018. márc. 26. 10:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
jó kis hétvégi elfoglaltság vagy neki :)
2018. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát azért azt nem gondolnám, akkor nem mutatott volna be az összes barátjának, a családjának és nem velem tervezné a jövőt és nem vállalna fel önszántából a közösségi oldalon sem. Ezeket mind magától tette, soha nem tettem rá utalást, hogy tegye meg.
2018. márc. 26. 10:36
 3/17 anonim ***** válasza:
mit érzel ami zavar?
2018. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hogy sokkal kevesebbet kommunikálunk, mint régebben. Azt tudom, hogy rengeteget túlórázik. De ilyen eddig is volt és akkor volt rám ideje, legalább egy-két kedves szó.
2018. márc. 26. 10:52
 5/17 anonim ***** válasza:
nőnek az igényeid! teljes kapcsolatra vágy.ez természetes.. mit dolgozik a párod,ha elmonhatod..?
2018. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elég fontos beosztásban van egy nagy cégnél. Konkrétabbat nem írnék, mert magára ismerhet. Igazából tényleg nem tudom ezt hova tenni, mert ezen kívül minden rendben van. Nem tudok még egy férfit mondani az eddigi életemből, aki ennyi mindent tett volna értem, mint a jelenlegi párom.
2018. márc. 26. 11:01
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
akkor elképzelhető,hogy tényleg fáradt és a neten olvasgat, nézeget valamit amivel kikapcsol.. a férfiak hajlamosak elkényelmesednek és nem mondják annyiszor a szerelmes szavakat.. kicsi női praktikát vigyél bele.. húzd kicsit, vagy taktikázz.. és figyeld meg, ha kapar utánnad akkor nyugodt lehetsz, szeret.
2018. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Te vagy a 21 eves lany a 31 eves pasival, akik meg nem szexeltek? Kicsit sokszor volt kiirva hasonlo.
2018. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem, nagyon nem.

Én 40 éves vagyok, a párom 41.

2018. márc. 26. 12:59
 10/17 anonim ***** válasza:

Akkor bocsi. Csak annyira hasonlit es annyiszor olvastam mar...

Mennyi ideje vagytok egyutt? Az osszekoltozes belathato idon belul tortenne? Errol kene beszelnetek.

2018. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!