Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám vissza szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám vissza szerezni a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok barátnőm 24. Mindennél jobban szeretem őt de sajnos kiderült egy óriási hiba a számomrol. Mikor meg csak kavartunk úgymond facebookon 2 haverommal is beszeltunk róla, és feljott hogy idosebb csajjal mit foglalkozok. Mondom nem zavar az majd lesz valami nem járni akarok en a csajjal.. Csak közbe meg megszerettem es április 7 óta együtt lennénk.. De tegnap belelepett a messengerembe es vegignezte kivel mit beszélek es ugye latott olyan dolgokat amikben en öt csunya szavakkal illetem. Jelzem ezek mar régebben voltak nem most. Szakitott velem, rettentő csúnyán beszél most irta h lezarta nem akar engem utal stb.. De sehonnan sem tiltott le, meg semmi. Most kivételesen artatlan vagyok részben mert csak azert irtam mindazt mert annak a havernak csak az a jó amit o akar es ha nem azt hallja amit szeretne veszekszik.. Nagy csajozos kalandozik, és en is ugy irtam mindazokat le mint ha csak 1 alkalomra kellene a barátnőm akivel később osszejottem. Nagyon szeretem őt tegnap ota teljes lelki fajdalomba szenvedek nagyon hianyzik. Szerintetek mit csinaljak hogy valahogy megmenthessem a kapcsolatot? Nem erdekel ha sok időbe telik se csak ne veszitsem el. Köszönöm
2018. máj. 3. 14:11
 1/3 Mádár0218 ***** válasza:
0%

Ha nem is talált volna semmit a telefonban, én kidobtam volna!


Undorító dolog más telefonjában kutatni!


Az egy dolog, hogy elmondod, hogy megbántad nem így gondoltad szereted, ha meg nem érdekeli, nyugodtan vágd a fejéhez, hogy elég f#sz dolog más telefonjában nézelődni, mi lett volna ha te is átnézed az övét

2018. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit, ilyennel, akinek fontosabb, hogy a haverja "ne veszekedjen vele", mint az, hogy kiálljon a barátnőjéért értelmes csaj össze sem jön.


Ne haragudj, hogy ezt írom, de nagyon bunkó vagy.

Nekem is volt ilyen "barátom", aki simán elhordott mindennek, hogy ne vesszen össze a haverokkal... VOLT, ugyanis amint rájöttem, milyen ember, kidobtam a francba.


És védekezhetsz, hogy nem így gondoltad, mikor ott áll feketén-fehéren.

2018. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Az meg elég gáz, hogy be TUD lépni a messengeredbe. Jelszóról hallottál már?


Én ha akarnék sem tudnék belépni a párom méljeibe beszélgetéseibe, mert jelszóval védi. Bár ő simán odaadja nekem a telefonját, mert nincs mit titkolnia - ahogy nekem sem előtte.

2018. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!