Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza szeretném szerezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szeretném szerezni a barátnőmet, mit tegyek/tehetek, hogy vissza kaphassam?

Figyelt kérdés
(nem szakítótűnk,de nem sok hiányzik,hogy vége legyen.A barátnőm kezdet eltávolodni tőlem,mert sűrűn vészeketűnk(csak akkor van ez,amikor nem együtt vagyunk)nagyon szeretem és kaptam egy kis időt a változtatásra..
2015. jan. 10. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, hogy miben is kellene változnod, meg min veszekedtetek, illetve melyikőtök veszekedett és miért.
2015. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.
2015. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
történt 1-2 dolog ami megingatta a bizalmat kettőnk közt és ebből kifolyólag,valamelyikünk mindig elkezd veszekedni,vagy én(legtöbbször én) vagy ő kezd,néha nem nagy dolgokon..csak úgy-e mindig veszekszünk, és haragunk egymásra nem múlik el teljesen és addigra ugybol elkezdünk vitázni..mindketten szeresük egymást,nem akarnánk szakitani egymással,de ez így marad nem lesz jó..és ezen kéne váltóztatni...
2015. jan. 10. 10:34
 4/7 zoli1989.. válasza:
Szerintem ne veszekedjetek apró dolgokon hanem inkább normálisan és nyugdttan beszéljétek meg a helyzetet :)
2015. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"történt 1-2 dolog ami megingatta a bizalmat kettőnk közt"


Olyasmit sejtek itt, amiről nem szeretnél nyiltan beszélni. Nekünk a gyk-n nem is kell, ha nem akarod, viszont egymással egy mély és őszinte feltáró beszélgetés nagyon muszáj lesz. Leginkább azt mondanám, hogy inkább párterápia, valaki olyan vezetésével, akiben mind a ketten megbíztok.

2015. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én már nem tudok bizni az emberekben,,,
2015. jan. 10. 13:12
 7/7 A kérdező kommentje:
minden helyre jött :)))))
2015. jan. 18. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!