Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan az exemnek kéne neveznem ezt az embert?

Figyelt kérdés

A helyzet számomra abszurd, de mindenki más szerint én vagyok az, aki rosszul gondolkodik, ezért írom ki ezt a kérdést.


Történt az, hogy 14 éves koromban rámtalált a nagy betűs tiniszerelem. (Most 30 vagyok) És tartott januártól egészen a nyári szünet kezdetéig. Rám nagyon igaz volt az, amit a nagyokosok szoktak mondani, hogy csak a "szerelem lehetőségébe" voltam szerelmes, nem a fiúba. Persze a srác is tetszett. Pont olyan frizurája volt, mint az akkor kedvenc színészemnek ès volt pár nagymenő dumája. Neki sem voltak mély érzelmei, nagyjából nem tudtunk mit kezdeni egymással, ha egy szobában maradtunk hosszabb időre. (Egyikünk sem vesztette el szerencsére) Amíg tartott az iskola, ez a szerepjáték egy jó szórakozás volt, de a szünet kezdetével mindkettőnknek akadt jobb elfoglaltsága, mint kézen fogva sétálgatni a parkban. Két és fél hónap alatt kétszer kerestük egymást. Egyszer ő engem, egyszer én őt. Szeptemberben odajött hozzám és annyit mondott, hogy szerinte már csak névleg vagyunk együtt. Egyetértettem és itt vége volt. Nem kellett a maradjunk barátok duma sem, mert a "kapcsolatunk" egy barátság szintjét sem ütötte meg. :D


Nekem férjem van és egy elsős kislányom. Ez az ember pedig évek óta együtt él egy nővel, akitől van két ovis gyereke. Kiderült, hogy egy lakótelepen lakunk. Meglepődtünk, beszélgettünk és most lettünk barátok. Csak most, felnőtt fejjel. Kitaláltuk, hogy közösen kezdünk valamit a tömb kertjével. És ebben az akcióban az ő élettársa is benne van.


Szóval ezt elmeséltem ezt a gyerekkori legjobb barátnőmnek, aki szerint nem illik egy "ex pasival" kertészkedni. Elmesélte a húgomnak aki egyetértett vele és bogarat ültetett a férjem fülébe. Most hárman állnak nekem... A férjem persze nem látja át, hogy mennyire komolytalan az egész...


2018. máj. 3. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Sok a duma. Ebből úgyis kúrás lesz a kertben. Ha lesz egyáltalán kert.
2018. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg az exed. Elmagyarázhatod, hogy neked semmit nem jelentett, de ha tagadod a nyilvánvalót, az szerintem csak olaj a tűzre.
2018. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Tinipárkapcsolatokkategóriapls
2018. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Tehát kistiniként volt egy fiú, akivel fél évig "jártál", ezalatt kb semmi sem történt, azóta eltelt 16 év, és a barátnőd meg a húgod ezt olyan komoly, súlyos dolognak veszi... :D szerintem ne foglalkozz velük, nyilván feltételezem, nem akartok egymástól semmit, ezt én sem nevezném exnek. Nyugi, nem veled van a baj.
2018. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Igen.
2018. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem komolyabb kapcsolatom volt egy Nick Carter poszterrel.
2018. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Lazy Lover ***** válasza:
21%
bolhából elefánt.... a jó isten mentsen meg a mai "nőktől"
2018. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Engem sokkal inkább zavarna, hogy a párom egy más neművel barátkozik, (ugyanis ebben nem hiszek, de ez az én problémám), minthogy exnek nevezzük az illetőt vagy sem. Akár régi osztálytársak is lehetnétek tök mindegy. Nem hiszem, hogy a férjednek azzal van a baja, hogy 14 évesen megfogadtad a csávó kezét, inkább azzal, hogy nagy haverok lettetek hirtelen. Az más ha két házaspár barátilag összejön.
2018. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Vond be a férjedet is a közös kertészkedésbe, hátha belátja, hogy marhaság ennyi év után ezen lovagolni.
2018. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Exnek nevezni talán igen, mert technikailag együtt voltatok, akkor is ha fél évig és 16 évvel ezelőtt. De exként kezelni nem hinném. Ha a 20 és 26 éves korod közötti 6 éves kapcsolatról lenne szó amiben együtt éltetek és jegyesek voltatok és ő szakított akkor érteném a problémázást.

De így nem különbözik a helyzet attól mintha egy volt osztálytársaddal vagy a szomszéddal kezdtél volna kertészkedni. Tehát ha azzal van baja a férjednek (és nem a barátnődnek meg a húgodnak meg ki tudja kinek) hogy férfiakkal barátkozol általában, arról lehet vitatkozni hogy belefér-e a ti kapcsolatotokba. Van akiébe belefér, van akiébe nem, ez magánügy, viszont kompromisszumot nehéz kötni benne. De attól hogy ő történetesen ex, semmi különbség nincs.

2018. máj. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!