Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is sértő volt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sértő volt ez a páromtól, vagy ti nem vettétek volna komolyan?

Figyelt kérdés

Reggel fölkeltünk, és ugye a konyhában reggelre elég hideg lesz. És azt mondta, hogy "Na megyek, begyújtok a munkahelyeden". Még ha viccből is mondta, szerintem ez elég sértő és lenéző. Oké, hogy általában én kelek korábban és megfőzöm a kávét meg a reggelit mire ő kijön, de ezt én soha nem kötelességemnek éreztem, hanem természetes, hogy neki is csinálok, hisz szeretem. És én ezt ugyanúgy el is "várnám" ha ő kelne korábban. Nekem picit sértő volt. Szerintetek eltúlzom, vagy igazam van és tegyem ezt szóvá neki?

Köszönöm!

L27


2018. febr. 18. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ milyen habitusúak vagytok. Mi simán vesszük a párommal az ilyen jellegű "csipkelődéseket"


22F

2018. febr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Én ezen csak nevettem volna egyet, és közöltem volna, hogy az ő munkahelye lesz, ha így viccelődik és ennyi. :D Nem kell ezt véresen komolyan venni. Legyél egy kicsit lazább.
2018. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ. Poénnak venném, és mondanám, hogy gyújtson be magának, mert ma ő mosogat. :D

Viszont ha több ilyen megjegyzést is tesz, akkor szólj neki, hogy ez így nem oké.

2018. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

1. "L27"???? :O 27 évesen lány vagy? Azt hittem, hogy már nő.

2. túlságosan érzékeny vagy

3. most mondjam azt, hogy fap...na, aki nem ismeri a poénokat?

4. miért egyébként nincs igaza? a nő második munkahelye az a konyha, ez tény, akár tetszik, akár nem

2018. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Viccnek jó, főleg, hogy nálunk egyáltalán nem én tevékenykedem többet a konyhában, így nem is érzem kötelességemnek a konyhában levést. Ha állandóan én főznék, minden este elvárná a meleg vacsorát, és emellé nyögne még be ilyesmiket, én sem venném poénnak.
2018. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem is sértő, poénnak meg nem vicces.
2018. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Egy ilyen beszóláson, sértődne a párom, rég nem lenne a párom. Ezt sértőnek veszed, valószínű, minden másnál, nagyon oda kell figyelni a párodnak, mit is mond, tesz.
2018. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
#4: attól még, h valaki 27 éves, még nem lesz nő... ;)
2018. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Hasonló korosztály, de szerencsére a barátnőm vevő a viccekre:D

Erre szerintem élből rámondta volna, hogy:

"oké, de ma este az ágyban ne várj semmit, túlóráznom kell a munkahelyemen, tudod mekkora f.a..sz a főnököm:D

2018. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Vissza kell szólni. Ha már felkelt akár ő is csinálhatna reggelit vagy kávét. Egyébként meg ne nyald ki a seggét mert természetesnek fogja venni, hogy kiszolgálod. Néha lustálkodj te is, hagyd hogy néha ő tegyen a te kedvedre. Ez már nem az ötvenes évek ahol a nő vezeti a konyhát a férfi meg a pénzt keresi.
2018. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!