Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni sóher...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni sóher sráccal? Semmire sem akar költeni.

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk közel sem volt ilyen fillérbaszó, pedig 200-at keresett, most meg 3x!! annyit.

Egyáltalán nem arról van szó, hogy le akarnám húzni.

Sétálunk mondjuk valahol a városban, mondom, hogy üljünk be a starbucks-ba, erre jön a válasz, hogy "hagyjál már azzal a drága szarral". De igazából minden kávézóra ezt mondja már, egy Costa Coffee-ra is. Étterembe, programokra nem visz, kirándulni nem akar sehova sem menni, nem azt mondom, hogy vigyen ki Spanyolországba, pedig megtehetné. Egy jót wellness-ezni nem is tudom mikor voltunk már utoljára, a kocsimba sem tankol. Elegem van, hogy csak be vagyunk gyepesedve itthon, és csak nézzük a sorozatait. Nem gyémántgyűrűk kellenek, de kis apróságokkal meglephetne, jól esne.



2018. máj. 4. 19:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
37%
A kávé 1000, Ft ért pénzkidobás hacsak az ember nem átlag felett keres.A pasi bevarrt zsebű -ingyen sexet akar kis befektetéssel a kocsi az már tipikus lehuzás a tiéddel jár de tankolni elfelejt .El kell őt is felejteni ...
2018. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
59%

"Nem vagyok aranyásó. Frusztrált fiúk kíméljenek, eleinte nem ilyen volt."


De, ilyen volt. Csak te nem vetted észre. A frusztrált meg te vagy.

2018. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
28%

Várjunk csak, nekem valami nem tiszta már a nőkel kapcsolatban. Ultra-feminista világ. Ok.


Szóval egy férfi költsön a nőre, de akkor így a szex meg van vásárolva? Mert hát ingyen már szemétség lenne a pasi részéről...


Egyenjogúság. Hát kedvesem, akkor hív meg TE egy wellness hétvégére, és fizesd is ki az ő részét... ha már egyenjogúság.


Aztán jó lenne hallani az párocskád véleményét is, mert ugye az a fránya ok-okozati összefüggés.


A végére pedig annyit mondok, ezt a virágszálat TE szakítottad, akkor szaglászd is. Azzal azért tisztába vagy remélem, hogy mindig, azaz MINDIG a nő dönt egy kapcsolatról, ha a férfi fejen áll, de a nőnek nem kell, abból sosem lesz kapcsolat. Tehát miért vagy vele?


Nekem már az élet sok újat nem tud mutatni ezen a téren, 25 év aktív párkapcsolat sok-sok nővel, voltam én már a két végpontot átölelő szakasz minden részén. Engem is szerettek már magamért, a pénzemért, elhagytam, elhagytak, megcsaltak, megcsaltam, nimfomániás, frigid, gazdag, szegény, művelt, bunkó...stb...stb.


Viszont a TE életeddel az kezdesz amit akarsz, te egy másik perspektívából látod a valóságot, ami ráadásul totál szubjektív.

2018. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
45%

Tegnap munkából hazafele jövet közel 4 méteres sor volt a kávézó előtt, akciós volt 1050Ft helyett csak 900Ft!


Otthon lefőzve meg 35Ft, de bizonyára megérte kivárni, hiszem 150Ft-ot elengedtek belőle...

2018. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
7%

Ilyesmit én is tapasztaltam eleinte nem ilyen volt . akkor még az invesztációs időszakot éltük oda volt értem majd biztos ráunt a dologra hiszen ez már megvan , és innentől már egy ebédre sem akart meghivni. Aztán ezt én tovább eröltettem de Minek??? MERT NEKI NEM VOLT ANNYI VÉR A "TÖKÉBEN" HOGY MEGMONDJA NEM ÉRDEKES !

Ingyen "pina " nincs ami pedig ingyen van annak nincs becsülete !

2018. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
18%
Kamu kérdés. Direkt úgy van megírva hogy provokáló legyen, a kérdező meg aranyásónak tűnjön, hogy le legyen hordva emiatt. Persze lényeges információk ki vannak hagyva belőle, és a válaszok között van elszórva, amit sokan el sem olvasnak, de aztán a kérdező veri a mellét, hogy mindenki itt éli ki a frusztrációit. Nem egy túl jó megoldás, mert nagyon feltűnő.
2018. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

# 26


Neked amúgy van életed, vagy általában csak egész nap a gyakorikérdések előtt ülsz, ugye?

2018. máj. 17. 20:22
 28/36 anonim ***** válasza:
#27 csak utazás közbem jövök fel, egyébként most eléggé le vagyok terhelve. Miért kérded?
2018. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
a kocsimba sem tankol - miért is kéne neki tankolnia a te kocsidba? Ebből az jött át, hogy le akarod szedni.
2018. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Mi évekig elszámoltunk, de úgy, hogy külön könyvelést vezettem és mindenki fizette a részét, nem volt közös kassza. Amikor odaadta könyvelésre a blokkjait, viszontláttam a cukrászdai blokkunkat, amire meghívott. Visszadobtam neki és közöltem, hogy meg voltam hívva:(
2018. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!