Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi időt kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi időt kell a barátokkal és a párotokkal tolteni?

Figyelt kérdés

Arra lennek kiváncsi , hogy ki mennyi időt tolt a barataival és a párjával ?

Parom és én csak hétvégén tudunk talakozni illetve hétköznap max 1x mert külön műszakban dolgozunk és nem élünk együtt .. általában havi egyszer hazajar (külföldön élünk ) a barataihoz .mostanaban én elég sok időt töltök otthon a jogosítvány miatt így előfordul hogy két hétig nem látjuk egymást de mikor visszajovok ő meg akkor megy haza .. hétvégén volt a szulinapom (és már ő három hete Minden hetvegere hazajar) és sajnos nekem vissza kellet jönnöm vasárnap ő meg maradt keddig otthon mert a barataival akar lenni és most van hosszú hetvege .. én sajnos megint utazom el hétfőn és neki a barátai jönnek ki mikor én nem leszek itt ..ő szerinte én tul hisztis vagyok és inkább szakítani akar mert nem tudom elfogadni hogy a baratai neki fontosak.


2018. máj. 4. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
En a parommal elek ezert vele joval tobb idot toltok mint a baratokkal ;)
2018. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Mikor párom volt se hanyagoltam a barátaimat. Mindenkivel megvolt a minőségi együtt töltött idő, egyszerűen jól kell beosztani ezt és akkor működik.
2018. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Semmit sem "kell". Nekem az a normális, hogy ha arra van igény, hogy a párok egymással többet legyenek, mint a barátokkal.

31/f

2018. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolatban nem "kell" - de hol van ez ahhoz?

Ha meg már szakítani is akar, akkor már ő is belátta ezt. Szerintem te is beláthatnád.

2018. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!