Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem becsüli meg az a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsüli meg az a nő a férjét, aki mindent megtesz érte?

Figyelt kérdés

A férfi világ életében azon gürcölt, hogy mindene meglegyen a családnak.

Nem jár el szórakozni, nem iszik, nem cigizik, csak a családjának él, és megteremtette az egzisztenciát.

A nő nem mutatja ki az érzéseit, nagyon zárkózott minden téren, ritkán fekszik le a férjével és általában féltékenységi rohamokban tör ki, pedig a férfi mindent megtesz érte.



Keresve sem találna jobb férjet magának, egyszerűen nem értem...

Más nő összetenné a kezét, a lábait meg szét, ilyen férfiért!


Mi lenne az ilyen nő számára a tökéletes?

Miért nem örül semminek, amit a férje tesz érte?


2018. máj. 5. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Te ott élsz velük, vagy honnan tudod mi zajlik közöttük.


Ez mindig két ember magánügye, sőt sokszor még ők sem látnak bele egymás fejébe ki mit miért tesz.

2018. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Csábítsd el, vedd rá, hogy váljon el a feleségétől és vegyen el téged, és akkor megtudod. Pár év együtt élés után majd megismered azt az oldalát, ami miatt a felesége így bánik vele.
2018. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Azért, mert a férfi mindent megtesz érte. Ha leszarná, eljárna otthonról szó nélkül, félrekefélgetne, a nő jobban teperne érte.
2018. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk ez is igaz. A jóba is könnyű belekényelmesedni, főleg, ha semmit nem kell tenni érte.
2018. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy a nő a munkatársam, jóban vagyok vele.
2018. máj. 5. 12:16
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Pont azért mert a férje mindent megtesz érte.
2018. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

Túl megszokta jót, vagy ráunt. Mindenki ilyen férjre vágyik, aztán sokan ha megkapják nem becsülik, unalmasnak gondolják.

Rosszabb esetben van mellette más aki "izgalmasabb", de ezt a kényelmet ami otthon van nem dobná el.


Le kéne ülniük megbeszélni a problémákat.

2018. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
És ezt így meséli neked a nő? "A Béla egy álompasi, de utálom."
2018. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Rá akarsz nyomulni a másik férjére? Mert arról lenne véleményem. Vagy minek foglalkozol ezzel?

Egyébként meg már leírták hogy nem minden látszik kívülről egy kapcsolatból, sőt.

De ezt kb. mindenki tudja akinek volt valaha kapcsolata vagy épp nem önigazolást keres ahhoz hogy rányomuljon más párjára.

2018. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Pont azért, mert ha a nő értékelné, már nem tenne meg mindent érte. A férfiak egyszerűen így működnek, olyan nő kell nekik, aki semmibe veszi őket, akiért küzdeni kell. Ezt saját tapasztalatból mondom, ha egy pasit leszarok, 100%, hogy kelleni fogok neki. Ha tetszik és rendes vagyok vele, meg én is mutatok érdeklődést, hipphopp, már nemis vagyok izgalmas :D
2018. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!