Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire mukodhet egy parkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mukodhet egy parkapcsolat ket barat kozott?

Figyelt kérdés

egyutt nottunk fel szomszedok vagyunk es hat egymassal megosztottunk mindent ami eg es foldo kozott van de most a csaj irta nekem h erez irantam es szeretne ha osszejonnenk , en felek mert akkor elveszitem ot es akkor kinek "panaszkodjam" ki magamot mert hat ha osszeveszunk akkor szoba sem all velem vagy ki tudja


mit tegyek , mert en is erzek iranta de felek h elveszitem


2010. jún. 14. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mért veszítenéd el?
2010. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, szerintem ha annyira jó barátok vagytok, akkor nem lesz ebből baj:) Ha működik azért működik, ha meg nem működik megbeszélitek mint jó barátok és maradhattok azok továbbra is:)
2010. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk működik:)
2010. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális emberek között ez működik. Ha nagyon régóta ismeritek egymást, akkor ha rájöttök hogy nem vagytok egymásnak valók, akkor is csak nevetni fogtok rajta utólag, hát igen, megpróbáltuk, nem megy, ennyi.
2010. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
A barátságnak már akkor lőttek, amikor beléd szeretett. Semmit sem veszíthettek.
2010. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

figyelj, hogyha mindketten akarjátok, akkor miért ne?

Úgysem lesztek már igazi barátok, mint gyerekkorotokban, hogyha az egyik fél többet akar. Valaki úgyis sznvedni fog és hogyha te is el tudnád képzelni, hogy járjatok, akkor szerintem ne habozz.

Hogyha igazán szeretitek és tisztelitek egymást, akkor még a szakítással sem feltétlenül dől össze a világ. Nekem volt olyan kapcsolatom, hogy a sráccal barátok voltunk, majd összejöttünk és szakítás után (bár nem volt durva, hanem közös megegyezés alapján) barátok maradtunk. Igaz h nem olyan szoros a barátság, mint előtte, de jól elvagyunk, neki is új párja van azóta és nekem is.

Hogyha szeretitek egymást, akkor meg tudjátok oldani. Beszéljetek meg mindent egymással őszintén, ne csapjátok be egymást és egy nagyszerű kapcsolatban fogtok élni:) sok sikert

17/L

2010. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És is a legjobb haverommal jöttem össze és 2 és fél éve vagyunk együtt....de ha szakítunk nem lesz minden olyan mint régen, ez vele jár....de ez személyfüggő. Ahogy jónak látod úgy cselekedj

Beatrix 16

2010. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is jelenleg egy barátbarátommal vagyok együtt,és nagyon boldogok vagyunk:) Ha szerelmesek vagytok,és úgy látod,h komolyan menne nektek,nyugodtan vágjatok bele!! Akkor nem lesz semmi gond,és ne félj attól,h összevesztek,mert meg fogjátok tudni beszélni:)


Sok Sikert!

2010. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!