Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek így kell kezelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így kell kezelni, ha a párotoknak nincs jó napja? Szakítsak?

Figyelt kérdés
23/L vagyok, 4 éve tart a kapcsolatom. Párommal nagy nehézségek árán mentettük meg a kapcsolatunkat, illetve úgy érzem, hogy csak én, mivel a változás a kapcsolatunkban annyi, hogy én nem szólok a páromnak, ha zavar valami. Azonban ma elég rossz napom van, napok óta migrénem van és menstruáció előtti héten vagyok, ezért rossz a kedvem, ezek a rossz napok elég kiszámítható ütemben jönnek, szoktam is neki szólni, hogy ma nehezebb napom van, figyeljünk jobban egymásra. Ma sem kötözködtem, viszont a párom hazudott egy elég fontos dologban, pont ma derült ki, és határozottan megkérdeztem, hogy szerinte van-e értelme olyan kapcsolatban élni, ahol nincs őszinteség. Erre a munkahelyem előtt leorditott, elmondott mindennek, holott én a szabályai szerint élek. Egész napra elintézte, hogy “ jó “ hangulatom legyen. Bezzeg ha ő ingerült, én hozzá szoktam bújni, mert tudom, hogy attól megnyugszik, mindent meghallgatok, támogatom mindenben. Hozzá kell tenni, hogy felelősségteljes munkám van, ezt tudja is. Sajnos nincs lehetőségem arra, hogy tartósan a magánéleti problémákon rágódjak, koncentrálni kell a feladataimra, és ennek tudatában hordott el mindennek munka előtt 1 perccel. Szerintetek szakítsak? Igazságtalannak tartom, hogy míg én az ő szabályai szerint élek, ő annyit nem vesz figyelembe, hogy rossz napom van.
2018. máj. 8. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Azonnal dobd ki, mint macskát s.arni!
2018. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

"én nem szólok a páromnak, ha zavar valami"


Már itt bukik a dolog.

2018. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Minek ilyen poshado tinikapcsolatokban rohadni?
2018. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

"én az ő szabályai szerint élek"

Ő talán a felettesed? Az én szabályaimat én hozom, nem másoké szerint élek. Jó, hogy azt nem szabja meg, mikor mehetsz ki pisilni...

2018. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Gondold végig, hogy miért vagy még a barátoddal.
2018. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Ez a kapcsolat így számodra nem a megnyugvást jelenti szerintem, hanem a felesleges stresszt.

Hagyd a francba.

2018. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#4 Találó dolgot írtál mert egyébként pont én lehetnék a felettese, illetve valamilyen szinten vagyok is, csak nyilván nem közvetlen felettese :D Ez is nagyon zavarja, pedig én az elején elmondtam amikor először szóba került ez a dolog, hogy biztos lehet benne, hogy nekem soha nem fog ez gondot okozni és szeretném, ha ez kölcsönös lenne... Azon is gondolkodtam már, hogy minden gondunk forrása ez valójában, az ő kisebbségi komplexusa amit én sosem tápláltam :/
2018. máj. 8. 16:08
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Kezdd el csalni meg ma. Aztan szakits.

N

2018. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

1. szakíts, ennek így nincs értelme

2. a migrénedet kéne kezelni, ha már ilyen fiatalon ilyen komoly gondot okoz, mert később még többet szenvedsz majd miatta

2018. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Szakíts. Nem mondhatod el neki ha zavar valami? Az ember nem nyelhet le mindig mindent. Egyik fél sem lehet alá rendelt egy kapcsolatban.

Erről beszélgess el vele.

2018. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!