Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele, ha nála lakok?

Figyelt kérdés

Együtt lakok a párommal, és most szakítani szeretnék. Nem tudom hogyan tegyem, hiszen vannak itt cuccaim, és ha előre összepakolok akkor ugye rájön, én meg szerettem volna szemtől szembe elmondani,de akkor utána pakolni nem épp kellemes... Nem vagyunk itt egyedül, szóval abban sem vagyok biztos, hogy feltétlenül itt kellene szakítani.

Ti hogy csinálnátok?

Köszi!



2018. ápr. 9. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha szakítani szeretnék az lenne a legutolsó (igaz) bajom, hogy mikor pakoljak. Egy szakítás sosem kellemes, és ha előre pakolsz össze, ha nem, kellemetlen lesz.

Nem kell a fájdalom elől elmenekülni. Utána jobb lesz, és ezen tapasztalatok alapján pedig fejlődik a jellemed.

Csak bátran! :)

2018. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
Szakítasz, összepakolsz és eltűzöl a lakásából.
2018. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Én anno azt csináltam, hogy kivettem egy szabadnapot, és mikor elment dolgozni, mindent összepakoltam. Kicsit furcsa érzés volt úgy pakolni, hogy ő semmit sem tud róla, enyhe lelkiismeret-furdalásom volt miatta, de mégsem tudtam nagyon sajnálni, nem véletlenül szakítottam vele. Mindent kivittünk a testvérem kocsijába, ő lent várt, én visszamentem, exem hazajött, megmondtam hogy elmegyek és többé hallani sem akarok róla.

Mondjuk egy ilyen szerintem akkor működik, ha tett ellened valamit a párod, ami miatt szakítasz. Ha békés elválás lesz, mert pl már nem szereted úgy mint régen, akkor azért megérdemelné, hogy először elmondd neki, és utána pakolj.

2018. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Nézd, nem lesz kellemes semmiképeen és ezt sehogy sem fogod megúszni. Döntöttél, ezzel együtt viseld el a kellemetlenségét is a dolognak, máshogy nem fog menni. Leülsz vele, szakítasz és utána elcuccolsz. Esetleg kivehetsz egy nap szabadságot az összepakolásra, amíg dolgozik és úgy várod a hírrel, hogy már csak fel kell kapnod a cuccaid.
2018. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Mennyi gyava ember van itt! Uristen!

Szakitani nagyon nehez, de azert gondolkozzatok mar el, hogy a masiknak akivel szakitanak annak is mennyire fajhat..

Fogod osszepakolsz, es lelepsz mint aki jol vegezte dolgat.. Hat ez nagyon nem igy mukodik, mi lenne ha leulnel es elmondanad a baratodnak, hogy szakitani akarsz, ez es az miatt.. regen szerelmesek voltatok egymasba, ennyit ert neked, hogy hatbaszurod es elsunnyogsz?

2018. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

#5 érthető a reakciód, de mivel semmilyen háttérinformációt nem ismersz, nem jogos.

Én máshogy nem tehettem volna, csak így volt biztonságos.

Jó mondjuk az én esetem nem is egy szokványos, talán kár is volt leírnom, hogy mikor pakoltam össze, mert a kérdezőnek valószínűleg nem releváns.

#3

2018. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

HA jó viszonyban vagytok és még szereted, akkor először elbeszélgetsz vele, majd lelépsz. Nem baj ha előre összecsomagolod a cuccaidat. Ha van benned némi sértettség, megcsaltátok egymást, nagyon megromlott a viszony köztetek, akkor nem kell a dolgot túlragozni, írsz egy búcsúlevelet és eltűnsz az életéből. Velem a második esett meg, volt előzmény, szóval nem különösebben rázott meg, Mondjuk az exem mindent a nyakamba vart a búcsúlevelében, de egy mosoly tekintetében kivágtam a kukába.

Ha nyugodt szívvel akarsz a volt párod szemébe nézni 5-10 múlva ha véletlenül összefuttok, akkor mindenképpen beszéljétek meg a dolgot. Ami nagyon fontos, te nem engedélyt kérsz a párodtól, hogy elhagyjad, csak közlöd vele és elköszönsz. Nem kell egymásnak megbocsájtani, lelkizni, azon már túl vagytok. Készülj fel arra, hogy lehetséges az is, hogy megromlik a viszony köztettek és közli, hogy soha többet nem akar látni, ez benne van a pakliban.

2018. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Ha határozottan ezt akarod, akkor pakold össze a cuccaidat, és már legyél kész az indulásra, mikor szembesíted a helyzettel. Majd túllesztek rajta idővel, eleinte biztos nem lesz könnyű, de ha annyira nem jó, hogy biztos a szakítás, maradni nem szabad.
2018. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Előbb beszélj vele. Meg lehet oldani utána biztosan, hogy akkor pakolj, mikor ő nincs otthon (pl dolgozik), ha a beszélgetés után kellemetlennek érzitek azt a kevés időt is.
2018. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha a kérdező mindenképpen szakítani akar, tökmindegy, mikor csomagol, de én úgy gondolom, nehezebb a megbeszélés után, mert a másik lehet, hogy próbálná nehezíteni a dolgot.
2018. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!