Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egyértelműen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyértelműen szakítanom kéne? Volt már valakinek tapasztalata spanyol fiúkkal?

Figyelt kérdés
A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt szeptemberben jött ide erasmussal.Az első 3 hónapbn oda meg vissza volt értem éreztem hogy nagyon szeret.Aztán márciustól kezdve valami megváltozott ez a tűz alább hagyott kezdve azzal h nem akart annyit szexelni mint én sőt lassan ott tartunk h egyáltalán nem akar helyette inkább maszturbál. Kérdeztem hogy mi az oka azt mondta hogy neki nem izgalmas a szex ugyanazzal az emberrel pár hónap után de nagyon szeret.Már ezerszer kérdeztem hogy megcsal-t e vagy más lányokkal akar lefeküdni a válasz nem.Ezt nyilván nem kell készpénznek venni de nem értem hogy miért van velem? Ezerszer mondtam hogy akkor szakítsunk már milliószor veszekedtünk emiatt számomra ez nem normális hogy nem szexelünk.És mindig azt hajtogatja hogy a szex meg a szerelem neki két külön dolog.Én szeretem őt és kötődöm hozzá de lassan már nem érzem magam nőnek és megalázó.Volt hogy "szakítottunk" de aztán írt mindig. És a hangulata is ingdozó egyszer a tenyerén hordoz másszor közömbös és rideg.A baj az hogy kötődöm hozzá és egy hónapon belül hazamegy szóval úgy is vége lesz de a tudat hogy mással szexel nagyon felzaklat.Mindenképp ki kéne dobnom igaz?

2018. máj. 9. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
O mar kidobott teged.
2018. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vége lesz,nem tök mindegy már ? Amúgy sztem ez kamu duma,volt akit dugott privátban,akiről nem tudtál.
2018. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te adod neki az érzelmi stabilitást, meg a támogatást egy idegen országban, de egyébként meg félre dug, mert azt mindenki mástól ugyanúgy megkapja. Dobd ki szerintem, nem szimpi a palid. :(
2018. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nemzetiségnek ehhez semmi köze, és igen, ott kellene hagynod.
2018. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:D :D :D Elárulok nektek nőknek egy nagy titkot: A férfiak nagyon szeretik a nőket az elején, benne van az izgalmas szexnek a lehetősége, utána maga a szex varázsa... aztán akik marha jól néznek ki, 1-2 hónap és jöhet a következő nő. Ti meg ott sírtok az ágyatok szélén, hogy "de hát azt mondta hogy nagyon szeret...brühühü".


Sosem azzal fekszetek le, akik megérdemelné, így a végén ti érdemlitek meg azt, amit kaptok a sorstól. A spanyol macsó is megadta neked a szerelmet... :D :D :D

2018. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!