Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Apukák! Mi volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Apukák! Mi volt az első benyomasotok a szülés utáni első szexről?

Figyelt kérdés

Kb mennyi idővel szülés után volt? Milyen volt?

Hogyan éltétek ti meg,hogy baba érkezett a családba? Hogy anya megváltozott testileg.. lelkileg!?



#szülés után #anya #apuka #szülés utáni első szex
2018. máj. 10. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
No vagyok de sztem ez; Na ez volt először és utoljára, ideje mást keresni..
2018. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Az első szex 6 héttel szülés után volt, és nagyon féltem tőle. Pár hónapig fájt az elején, de már elmúlt. Amúgy jó volt, hiányzott már (előtte 3 hónapig semmi). A baba érkezése hatalmas érzelmi sokk volt, sokáig egyszerűen nem voltam képes felfogni, hogy ott van velem. Leginkább olyan érzés öntött el, mint amikor nagyon szerelmes lesz az ember valakibe. Az, hogy testileg megváltoztam nagyon zavart. Sokat tornázok még mindig, egy kicsit kell leadnom és újra a régi vagyok, a hasam sem löttyedt már. Egyébként nem érzek hatalmas változást, annyit, hogy kaptam egy plusz embert az életembe, valakit, akit semmi sem pótolhat.
2018. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem néztem, hogy apukák, de majd megkérdezem, ha hazajön😀
2018. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Semmi extra, előtte is unalmas volt a feleségemmel a szex, utána is. Előtte is havonta 1X volt, utána is.

Testileg nem változott meg, előtte is bomba nő volt, utána is. Tehát van egy bombatestű anyuka, akit nem érdekel a szex semmilyen formája. Hát összefoglalva, én nem vettem észre semmit, se testileg, se lelkileg.

2018. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Az első, a fiam születése(hosszú vajúdás,majd császár)után kb 4-5 hónap elteltével volt, és a feleségem kezdeményezte,amit azelőtt,és azóta sem tett soha.

Én a kicsit altattam el,ő Bejött a szobába és megkérdezte,hogy akarok e szexelni.

Azt válaszoltam,hogy nem,de természetesen csak vicceltem.

Sajnos csatlakozok a 4-es válaszolóhoz,a feleségem egy álomnő,soha életemben nem láttam szebbet,de neki akár évi egy szex is elég lenne.

Gondolom azért kezdeményezett,mert fontos visszajelzés volt számára,hogy kívánom még.

2018. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
5-ös. A saját tapasztalatom az életemből az, hogy ha egy nő vékony, karcsú, szép és kívánatos, az tutira egy fadarab az ágyban, és sanszos hogy frigid. Amikor átlagosabb testű és kinézetű barátnőim voltak, na azokban volt élet... A kommenteddel a tapasztalataimat igazolod.
2018. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A haza jövetele után pár nappal és ugyanolyan jó,mint szokott.
2018. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát.. apukák,köszi..kicsit meg is nyugtattatok és kicsit nem is! :)
2018. máj. 16. 23:02
 9/9 .:bezzegrégen:. ***** válasza:
100%
Szétszaggattuk egymast. a masodik gyerkoc utan viszont nehezen indult be es a mennyiseg docog, en is o is erezzuk. viszont minosegeben ketto szintet is lepett a dolog. nem gondoltam volna. kar hogy nincs ra tobb eronk. annyi van hogy nem szabad rahagyni. soha semmilyen korulmeny kozott.
2018. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!