Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom miert van ez? . De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom miert van ez? . De annyira boldogtalan vagyok.30hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
En 22 a parom 28. mindig voltak problemak, de most lett elegem. Ket naponta iszik, mindig csak sajat maga a fontos. Szerinte en hisztizek. Nem jar a kedvembe semmi. Ha faradt vagyok estere akkor is mondja miert nem mosogattam ahelyett hogy segitene. Terhesseg ota a szexualis eletunk nagyon rossz. Alig hiztam mindenki mondja milyen szep kismama vagyok megse kellek neki . konyorognom kell a szexert aztmondja az a baja eroltetem mindig . Mindig kitalal valamit. Mit csinaljak segitsegek kerlek
2018. máj. 10. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj... De mégis miért járna a kedvedben egy olyan ember, aki akármit is csinált, lazán szülni akartál neki egy gyereket?
2018. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Ezt be kell fejezned, most! Alig 2 hónap és édesanya leszel, a kisbabádnak pedig mosolygós, kiegyensúlyozott szülő kell! A szex sajnos van, akinél ilyen a várandósság alatt. Egyik barátnőmhöz egyszer sem nyúlt hozzá a férje a szülésig, aztán alig tudta kivárni a 6 hetet, őt csak a baba zavarta. Nálunk szerencsére nem okozott gondot. Ha ez a baja a párodnak, akkor egy kis simogatás/nyalakodás biztos nem lesz ellenére. De ne könyörögj, úgy nekem se lenne kedvem. Csak teperd le! 😉


A házimunkát át kell beszélni, mert nagyban fog függni a babától a dolog. Az első lányom mellett semmit nem tudtam csinálni hónapokig, mert ha fél percig nem látott, üvöltött, fulladásig. A második nyugodt, kiegyensúlyozott baba volt, simán elnézelődött fél órát. Ha az első típusú lesz a babátok, akkor az első fél évben csak akkor lesz főzés-mosás-mosogatás, amikor apuka leköti a gyereket. Erre készüljetek!


Az ivással kapcs. legyen kompromisszum. Legyen heti 1x és ne részegségig. Jut is, marad is.


Kommunikáljatok, különben szétcincja a baba a kapcsolatotokat.

2018. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy es igazad van!csak nagyon nehez
2018. máj. 10. 17:54
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Minek szültel egy alkesznak? Egyedül feltudnad nevelni a gyereket? Sztem ez a csávó téged tönkrefog vágni.. Menekulj.
2018. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Konkrétan egy alkoholistától vársz gyereket, mégis mit gondoltál? Szegény gyereket sajnálom csak.
2018. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem is értem mit várok egy olyan nemzettől, ahol nők alkoholista trógereknek szülnek gyereket. Gondolom ez egy jól átgondolt, tervezett döntés volt, komoly stabil pénzügyi háttérrel és véletlenül sem áll fent annak az esélye, hogy kibaxnak az utcára kölyökkel együtt és majd azon filozol, hogy mit fogsz neki enni adni. Hisz te szereted, meg szüleid is bizonyára támogatnak, meg egyébként is rendes ember, csak néha vannak bajok...
2018. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Tudom hogy ez nem megoldás a problémádra és ne haragudj a kérdésért de minek vállaltál gyereket egy ilyen embernek, egy ilyen kapcsolatba?

Egyszerűen fel nem fogom az embereket ilyen esetekben. Vagy kifejezetten a terhességed alatt lett alkoholista?

2018. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
minek szultel egy alkoholistanak. neked se nott be a fejed lagya 22 eves letedre
2018. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Komoly, felelősségteljes emberek mindennapjaiba kaptunk bepillantást! Köszönjük neked kérdező...
2018. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Menekülj amíg lehet nincs mese! Neked a babara kell mostmár gondolnod hogy boldogga tudd tenni de ha vele maradsz folytonos kínlódás szenvedés lesz az életed a babáról ne is beszéljünk! Fuss!!!!
2018. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!