Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogtalan vagyok a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan vagyok a kapcsolatomban, mert alig futunk össze, alig van egyszerre szabadnapunk, inkább lépjek ki? N25

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg az, hogy teljesen össze vissza dolgozunk, nekem a vasárnapom az, ami mindig fixen szabad. Neki teljesen össze vissza. Van, hogy napokig alig találkozunk, a szexuális életünk sem elégít ki emiatt. Neki a munkahelye mellett családi vállalkozása is van, emellett már szinte végképp nem jut idő semmire. Próbáltam vele beszélni, hogy esetleg a vasárnapot kérje ki fix szabadnak, de csak felháborodik, amikor ez szóba kerül. Ez így nekem igazából több stressz, mint boldogság, mi lenne a jó döntés?

2018. ápr. 24. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szóval még külön éltek.

Messze laktok egymástól?

Régóta tart ez a kapcsolat?

Összeköltözés nem segítene?


Ha ez mind negatív akkor el kell gondolkodni az igényeken. Ha csak az egyikőtöknek jó az nem elég.

2018. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem juttok közös nevezőre, és úgy tűnik, nem juttok, akkor nincs értelme folytatni.
2018. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Együtt élünk
2018. ápr. 24. 17:29
 4/5 A kérdező kommentje:
De tényleg ezen kell szakítani? :( a munka miatt? :( mert ezen kívül minden rendben lenne
2018. ápr. 24. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az alkalmazkodókészség hiánya miatt. Ha két ember fontos egymásnak, akkor igyekeznek figyelembe venni egymás igényeit. Ez nyilvánvalóan csak bizonyos határok között lehetséges. Ha senki nem tud áldozatot hozni, vagy úgy érzi az adott fél, hogy az az áldozat már akkora, hogy nem érzi jól magát, akkor másik társat kell keresni.
2018. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!