Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom találkozik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom találkozik egy lánnyal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez hosszú lesz. Szóval van egy csaj. Általános iskolában a legjobb barátnőm volt. A párom pedig szerelmes volt belé. Aztán összejöttünk a párommal. És aztán esett le a csajnak hogy ő is járni akar vele. (ennek lassan 4éve)

A lánynak van egy távkapcsolata pár hónapja. De nemrég csúnya veszekedések voltak a kettejük találkozásaiból.

Például az volt a baj hogy nem csináltunk a párommal elég közös programot vagyis nem mentünk semerre. Aztán találkoztak és ők rögtön meg is beszélték hogy bemennek ketten a nagyvárosba stb.

Aztán én régebben el lettem tiltva exemtől. Ezután az eset után én is eltiltottam a páromat a csajtól. Aztán nemrég aranyos voltam és megengedtem hogy találkozzanak. Másnap találkoztak is. A haverok akik még ott voltak megmondták hogy rossz volt őket nézni.

És ma a barátom megint benyögte miközben nekem egész nap alig írt. Hogy kimegy sétálni, mert a lánynak gondjai vannak és csak vele tud beszélni.

Nemtudom mit reagáljak rá, de nagyon összetört a dolog.


2018. máj. 10. 21:46
1 2
 1/20 iamaveryniceguy ***** válasza:
83%
első lépésként nőljetek fel
2018. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Miért? Ez felnőttként szokványos lesz?

Nem akarok féltékeny lenni. De ehhez nem kéne hogy okot adjon. Ő az egyetlen lány akire az vagyok

2018. máj. 10. 21:50
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Tedd ki a pasit! Nem szeret,nem tisztel
2018. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Állítsd döntési helyzet elé. Vagy te vagy ő.
2018. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Régen már megtettem. Engem választott.
2018. máj. 10. 21:58
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
4es! Akkor titokban fogja csinálni a lányban meg benne lesz a félsz. Másik lány amúgy csak élvezi,hogy foglalt pasit is meg tud(na)szerezni
2018. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 iamaveryniceguy ***** válasza:
86%

Felnőttként nem tiltod el a párodat senkitől. A párodat szereted és nem akarod korlátozni. Azt szeretnéd, ha azért tenne meg dolgokat, mert önmagától akarja.


Ne azért ne csaljon meg azzal a csajjal, mert te eltiltod tőle, hanem mert nem akarja.

"aranyos voltam és megengedtem"


Komoly érett kapcsolatban a "megengedtem" szó nem létezik. Nem vagy az anyja/apja és ő sem gyerek már, hogy bármit is "megengedj" neki. Ez vica versa is így van.


Az más kérdés, hogy a párod valószínűleg már nem érez irántad semmit, hisz akkor nem találkozgatna ezzel a lánnyal. Tőle is sokkal érettebb lenne, ha szakítana és nem a szürke zónában tevékenykedne.


Erre gondoltam felnövés alatt.

2018. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi hogy kifejtetted
2018. máj. 10. 22:04
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem sok jövőt jósolok a kapcsolatotoknak.

Gyakorlatilag az orrod előtt fog megcsalni.

2018. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
szerintem a párod nem szerelmes beléd, és ha a másik nő szabad lenne, már rég együtt lenne vele.
2018. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!