Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom találkozik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom találkozik egy lánnyal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez hosszú lesz. Szóval van egy csaj. Általános iskolában a legjobb barátnőm volt. A párom pedig szerelmes volt belé. Aztán összejöttünk a párommal. És aztán esett le a csajnak hogy ő is járni akar vele. (ennek lassan 4éve)

A lánynak van egy távkapcsolata pár hónapja. De nemrég csúnya veszekedések voltak a kettejük találkozásaiból.

Például az volt a baj hogy nem csináltunk a párommal elég közös programot vagyis nem mentünk semerre. Aztán találkoztak és ők rögtön meg is beszélték hogy bemennek ketten a nagyvárosba stb.

Aztán én régebben el lettem tiltva exemtől. Ezután az eset után én is eltiltottam a páromat a csajtól. Aztán nemrég aranyos voltam és megengedtem hogy találkozzanak. Másnap találkoztak is. A haverok akik még ott voltak megmondták hogy rossz volt őket nézni.

És ma a barátom megint benyögte miközben nekem egész nap alig írt. Hogy kimegy sétálni, mert a lánynak gondjai vannak és csak vele tud beszélni.

Nemtudom mit reagáljak rá, de nagyon összetört a dolog.


2018. máj. 10. 21:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ő nagyon hűséges típus. Szóval nem attól félek hogy megcsal.
2018. máj. 10. 22:12
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

Alapból normális esetben az emberek maguktól érzik, tudják a szeretett párjuknak mi esik rosszul egy exben. A volt vagy nem beteljesült lehetőségek. Ezért van, hogy ha tudom ez a jaj csak beszélgetek s ápolgatom a lelkét aki nem engem választott...na ez nekem magamnak se kell mert értelme számomra nincs se célom vele. A másikat meg pluszban bátom vele akkor pláne nem.


De... nem mindenkinek ugyanolyan a kapcsolata. Ha nálatok ez a tiltogatósdi a szokás, hogy te se az exeddel akkor ő se. Ha ezt igy rágjátok egymás szájába tövisekkel s szerintetek ebből nektek jó is származik tegyed de óvatosan.

Gondolkodj rajta mi tetszett neked ebben a srácban.Az hogy álhatatos volt az érzelmeiben?Vagy más? Mennyire ismered a gondolkodását? Elég, hogy van vagy kellene az érzelmi biztonság is? Ha kell de ezért harcolnod kell mindig az mit árul el róla és rólad?Megéri? Meddig?Milyen sok keserűség kell még a mézedbe, hogy mosolyogva tudd kortyolni?

2018. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%
Jaaj hagyjuk már ezt a nagyon hűséges típus dolgot. Ebben azóta nem hiszek mióta volt pasim is ilyen volt. Bizonygatta meg mondogatta hogy soha nem csalt meg senkit az előző csaja is őt csalta stb. Aztán a képembe hazudik hogy szeret és higyjek neki hogy nem csal meg. Aztán én voltam a marha hogy őrültségeket találok ki soha nem csalna meg. Hát igen de a féltékenységnek ami főleg csak egy személyre van többnyire mindig van alapja. Aztán kiderült hogy az orrom előtt csalt 2 éven keresztül. Te is így jársz.
2018. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
22:14 igazad van. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. máj. 10. 22:26
 15/20 A kérdező kommentje:
22:24 Sajnálom :/ Azért remélem nem járok így.
2018. máj. 10. 22:28
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdező 15 ös ez csak rajtad múlik. Hagyod magad vagy nem!
2018. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

pedig nyugodtan foshatsz attól, h. megcsal.


már elkezdte, az idejét, energiáját, érdeklődését nem a kapcsolatotokba forgatja be, hanem egy kívülállóra szánja.

2018. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is akarja azt a csajt. Pláne, ha régebben szerelmes is volt belé és róla ábrándozott. Meg az sem kizárt, hogy lánynak pont kell egy kis vigasztaló szex mert gondjai vannak.

Azzal nincs baj, ha épp találkozik egy lány haverjával. Akkor kezdődik a baj, hogy mindig ugyanazzal a lányhaverral akar találkozni. A múltban történtek miatt pedig, miszerint mindketten akarták a másikat csak más-más időben eléggé szól a vészharang a kapcsolatotoknak. Idő kérdése és ő is vigasztalódni fog menni ahhoz a lányhoz a kettőtök közötti (nagyrészt jogos) veszekedések miatt.


Jó döntés sajnos nem nagyon van ebben a helyzetben. Ők tudják mit akarnak és, ha egymást akkor te nem tudsz nagyon tenni ellene.

2018. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%
Erre az oldalra aztán érdemes választ kiírni. :D
2018. máj. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez nem kapcsolat. Ő aktiv te punnyadós és megbeszélni nem tudjátok, csak veszekedni

Eltiltjátok a másikat?

Röhej. Mi lenne ebből 10 év múlva?

2018. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!