Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki ezt meg tudja magyarázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ezt meg tudja magyarázni?

Figyelt kérdés
Ha valaki mással flörtöl az szereti a párját vagy nem? Kort és nemet is! Flört alatt szexuális tartalmú beszélgetéseket értek. (akár chaten vagy élő szóban)
2018. máj. 12. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Aki mással flörtöl és nem a párjával, az nem szereti a párját.

Minden olyan cselekedet, amit egyébként a párunkkal kéne csinálni és mással csináljuk, az szerintem megcsalás is egyben.


27N

2018. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szeretheti,de lazul a kapcsolat. Szoval hisba szereti,mindent megtesz erte,megissemmibe veszi a parja. Pl ilyen szitu.

N/34

2018. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

Miért ne szerethetné? Nem mindenki olyan elvakultan karótnyelt mint amit ezen az oldalon látunk.

Beszélgetések között is kialakulhat bármikor olyan, hogy az egyik kétértelmű dolgot mond, a másik pedig lecsapja a labdát majd mosolyognak rajta egyet. Úristen, mekkora megcsalás...

Egyáltalán nem törvényszerű, hogy csak az flörtöl a másikkal aki mindenáron meg akarja csalni a párját.

Akik meg konkrétan arról beszélgetnek, hogy hogyan és milyen pózokban szednék szét az ágyat egymással az már nem igazán flörtölés kategória.

2018. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

2-el értek egyet, annyival kiegészítve, hogy ez már nem is az első lépése a lazulásnak.



Egy nagyon hosszú kapcsolatban bárkivel előfordulhat, hogy beleszédül egy 3. félbe, kicsit megmozgatja a fantáziáját. De alapban csak a fantáziáját.


Amikor viszont már megindul az erotikus chatelés az már nem egy aktív cselekvés, ott már túl van azon, mikor csak egy kicsit megszédül, mikor kicsit fantáziál, az már a tettek mezejének az első lépése.

2018. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen módon flörtöl, azt jelenti, hogy nem állapodott meg a jelenlegi párjánál, hiszen keresgél és nyit mások felé, nem elég jó, amiben van, tehát nem szereti már (vagy sosem szerette igazán).
2018. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Azért ez nem olyan fekete-fehér, ahogy páran próbálják előadni. Ha egy lány épp csinosan öltözik fel és ismerem, akkor szoktam mondani, hogy csinos. Nincs a dolog mögött semmi, csak udvariasságból és kedvességből mondom, hogy feldobjam más napját, de sokan ezt már flörtként kezelik. Pedig nem annak szánom. Plusz van olyan lány barátom, akit több, mint 10 éves ismerek, legjobb lány barátom és néha szoktunk egymásnak flörtszintű megjegyzéseket tenni. Soha nem akartunk egymástól semmit és mindkettőnknek van kapcsolata. A felek ráadásul ismerik is egymást és egyikük sem féltékeny, de egy külső szemlélő simán flörtnek nézné a helyzetet.

A tényleges, túlfűtött és tartós flört az már gáz. Persze, van, aki így is szereti a párját, csak valamiért így akarja növelni az önbizalmát.

25F

2018. máj. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6: elolvastad a kérdést? Nem arról volt szó, hogy valaki megjegyzi, hogy csinos, hanem, hogy szexuális tartalmú beszélgetést folytat...


Azért ez nálam már egy csöppet túlmegy a haveri/kollegiális flört kategórián (ami szerintem is beleférhet)

2018. máj. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7: Elolvastam. Pont azért írtam le a "csinos vagy" esetet is, mert már nem egy olyan embert láttam, aki ezt is szexuális utalásnak tartotta és kihozta, hogy én xy-t megakarom dugni.

A több, mint 10 éve legjobb lány barátom sztorinál pedig szexuális utalásokról is van szó, pl. akkor, amikor küldök neki kondi utáni képet.

2018. máj. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8. Az már nem legjobb lány barát, akinek "viccből" szexuális megjegyzéseket teszek! Minden fiú barátodnak is teszel hasonlókat? :D
2018. máj. 13. 00:48
 10/15 anonim ***** válasza:

#9: Miért ne lenne az? És nem csak teszek, hanem TESZÜNK. Mind a ketten.

Nem minden fiú barátomnak teszek hasonlókat, de vannak olyanok, akiknek igen. Ez hogy jött ide? :D

2018. máj. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!