Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki ezt meg tudja magyarázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ezt meg tudja magyarázni?

Figyelt kérdés
Ha valaki mással flörtöl az szereti a párját vagy nem? Kort és nemet is! Flört alatt szexuális tartalmú beszélgetéseket értek. (akár chaten vagy élő szóban)
2018. máj. 12. 22:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Nem minden fiú barátomnak teszek hasonlókat, de vannak olyanok, akiknek igen. Ez hogy jött ide?"



Nagyon egyszerű... Egy barátnak nemtől függetlenül mondhatsz bármit.


Ha neked belefér, hogy a legjobb lány barátodnak azt mondod, hogy "de jól nézel ki, megdugnálak", akkor ez vélhetően egy fiú barátnál is belefér.


Ha viszont ez csak a nőnél elfogadható, akkor ott azért már nem csak barátság van a képben


(hogy mondjak egy ellenpéldát, egy barát megölelésével semmi gond nincs, én megölelem a fiú és a lány barátokat is, egy barát megpuszilásával sincs gond, de például nem váltok csókot a lány barátokkal, ahogy természetesen a fiúkkal sem. Ha csókot váltanék akkor az már nem baráti üdvözlő gesztus lenne, hiszen fiúkkal nem teszem, pedig ők is barátok, még jobbak is, mint a lány).



ui: és felejtsük már el azt a relativizálást, hogy a "de csinos vagy" is szexuális tartalmú. Rajtad kívül vélhetően senki nem gondol erre, mindeni érti, hogy mit jelent a szexuális tartalmú beszélgetés.

2018. máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én most magamból indulok ki. Van feleségem, de ha meglátok egy csinos nőt, a gondolataim 100%-ban szexuális indíttatásúak. Én - ha nekem tetsző nő közelében vagyok - a beszélgetésünk témájától függetlenül, egy másik szálon is rezeg az agyam. Ugyan lopva, de a szemem is a "pályán" mozog, így a lelki szemeim előtt lepörgetek egy laza Kamasutra-t. Gyakorlatilag még sosem léptem félre, de elméletben napi szinten legalább 20X... de inkább 40X. A jeligém: éhes disznó makkal álmodik.
2018. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

- Egy jó kapcsolatban nem vagy éhes disznó


- Ha meglátom az irodaház éttermében a kedvenc eladó lányomat, amint picit behajol, akkor nekem is megfordul a fejemben ez+az. De ennyi. Mosolygok egyet, és kész, nem lépek a tettek mezejére az erotikus tartalmú beszélgetésekkel.



Ahogy mondtam, az embert napi szinten érik kísértések, sőt egy 5-10+ éves kapcsolatban olyan is előfordul, hogy igen, rezegni kezd egy kicsit egy másik emberre.

De ha erős és egészséges a kapcsolat, akkor ezen anélkül gyorsan túljut, hogy belemenne a szexchatbe, vagy a folyamatos, komoly flörtbe (aka: "olyan jól áll ez a ruha, bárcsak ne lenne párom").



A szexuális tartalmú beszélgetés már túl van ezen a vonalon, ott már megindult az eltávolodás, és az egyik fél megtette az első (igaz még elég gyáva) lépést, amit majd követni fog egy "jaj csak egy csók volt", meg "csak egy kicsi tapi", és így tovább

2018. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jól van, gyakorlatban én sem léptem félre sosem. Az éhes disznó meg onnan ered, hogy 2-3 havonta van egy menet az asszonnyal, ő nem igényli, sőt, ha nem lenne egy sem, neki az lenne a tökéletes. Ezek után érthető a gondolatvilágom.

Elválni meg azért nem akarok, mert én még sosem találkoztam olyan nővel, aki szerette volna a szexet, ergo az én világomban a NŐ=frigiditás, önmegtartóztatás.

2018. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#11: "Ha neked belefér, hogy a legjobb lány barátodnak azt mondod, hogy "de jól nézel ki, megdugnálak", akkor ez vélhetően egy fiú barátnál is belefér."

Mondtam már fiú barátomnak poénból, hogy ha csaj lennék, szúrnám.


"ui: és felejtsük már el azt a relativizálást, hogy a "de csinos vagy" is szexuális tartalmú. Rajtad kívül vélhetően senki nem gondol erre, mindeni érti, hogy mit jelent a szexuális tartalmú beszélgetés."

Örülnék, ha a környezetemmel is közölnéd. Főleg azzal a részével, aki ebből olyan pletykákat hoz ki, hogy én xy-al leakarok feküdni! :D

2018. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!