Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában miert akarja sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miert akarja sok faszi lefogyasztani a csaját?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kerdés van itt.
2018. máj. 12. 22:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Mert dagadt a csaj biztos :D
2018. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Mert vékony nőkhöz nem voltak elég jók, összejöttek egy dagadttal és próbálnak belőle vékonyat faragni.
2018. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Azért, mert amíg 40 kg a csaj, addig nem érdekli a hapsit, hogy össze-vissza zabálja a chipset, csokit, és nem sportol.


Amikor meg elkezd kerekedni, mert mit tudom én, lelassul az anyagcseréje, akkor megy a hiszti, hogy miért nem él egészségesebben. Ja, de addig sem élt úgy, csak 40 kg volt, és akkor még nem volt baj. :"D

2018. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Ki választotta ezeket a férfiakat?
2018. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2%
Valószínű, olyan rondák a csajok, minél vékonyabb, annál kevesebbet látnak a rondasagbol. Teljesen elfogy nem is látni, hogy ronda.
2018. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az előbb olvastam,164cm 51kg-os lányt akar a pasija fogyasztani...
2018. máj. 12. 22:53
 7/18 anonim ***** válasza:
10%

mert a dagi test csak félkeményre izgatja,úgy meg sza-r lesz az egész.

és biztos úgy vale a fa-szi,hogy aránylag kedves a csaja,jól kijönnek,csak hát ebben az egészség dologban igénytelen és tudatlan a lelkem.

megpróbálja kicsit nevelgetni,tanítgatni,példát mutatni ez ügyben hátha lesz változás.

ha igen akkor öröm van,ha meg nem akkor legalább nem úgy szakít,hogy ő nem próbált javítani ezen a dolgon.

2018. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Fogalmam sincs, mert olyan is van, amikor indokolt, és olyan is, amikor nem. Az előbbi érthető, az utóbbi már kevésbé.


Viszont érdekes dolog jutott eszembe. Évekkel ezelőtt (mikor nálunk még nem volt ekkora sport meg diéta őrület), egyik nagynéném évekig járt ki az Egyesült Államokba dolgozni, kint élő magyar családokhoz, és amikor az egyik ilyen alkalommal hazajött látogatóba, azt mesélte, hogy ott kétféle embert látott, az egyik, aki nagyon egészségtudatos, és aktívan sportol, a másik, aki egyáltalán nem figyel oda, és egyre jobban hízik (extrém mértékben is akár). És az a helyzet, hogy nálunk is kezdem ezt látni, de ebbe a két szélsőségbe még nem jutottunk el, szóval még van középmezőny.

2018. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

Összejöttem egy nagyon alacsony (154cm) lánnyal, aki finoman nőies volt (tehát nem elhízott de nem is 45 kiló).


Semmi bajom nem volt a dologgal. Viszont amikor felszedett több mint 10 kilót (ezzel a testmagassággal az nagyon sok), és ennek csak a kaja, és a mozgásszegény életmód volt az oka (tehát nem gyereket szült, nem beteg volt), akkor bizony én is megpróbáltam lefogyasztani.


Mi ezzel a gond?

2018. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Ha sok az ilyen kérdés, bemásolnál párat? Mert a legtöbb arról szól, hogy arányaiban sokat hízott a lány. Pont olyan helyzetek, mint amit a #9-es válaszoló írt és ilyenkor van valami a dologban.

A környezetemben láttam 2 hasonló kapcsolatot. Az egyik lány 1 éven belül alacsony lányként kb. 50 kilóról 70-re hízott. A másik esetben egy lány 80-ról 110 kilóra fél éven belül!

2018. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!