Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm az exéről beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm az exéről beszél Mostanában elég sűrűn ?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, az exével meg 2 évet volt együtt ,tudom az sok idő, de mostanában elég gyakran felhozza nekem, hogy mennyire gyűlölte, utálta, meg, hogy annó nem ő rontotta el, és ő nem kér tőle bocsánatot,az exe kérjen tőle. Stb

Szerintem ezen már felesleges agyalnia mivel az a múlt, lezárták, akkor még minek hozza fel? Nem mondtam neki hogy szarul esik, csak hallgattam és bólogattam.



2018. febr. 26. 06:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Sok sérelem maradhatott a barátnődben. Mennyi idő telt el a szakítás óta? Mennyi időt volt egyedül? Hagyd, hadd beszélje ki magából. Mi nők így gyógyítjuk a lelkünket. Beszélünk, beszélünk és beszélünk. Ha van erőd, kérd meg, hogy mesélje el az egész kapcsolatot az elejétől a végéig. A gyászmunkája végefelé járhat már. Megtanult élni az ex nélkül, de haragszik rá. Most épp csak a rosszra emlékszik. Egyensúlyba kellene hozni az emlékeket, és akkor meg tud történni a megnyugvás. Idéztesd fel a szép emlékeket is. Mesélje el, mit szeretett benne. Valamiért vele volt 2 évet. Ha Te nem bírod végighallgatni, (teljesen érthető, ha így van) kérd meg egy bizalmas barátnőjét, hogy beszélgessen vele az exről.
2018. febr. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Körülbelül olyan 4-5 hónap telt el, aztán ismertük meg egymást
2018. febr. 26. 07:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Aham, akkor kb.1 éve szakítottak. Teljesen normális, ahol most a barátnőd tart. Kb.1-2 hónap és vége ennek az állapotnak. Próbáld figyelmesen hallgatni. Sokat tanulhatsz belőle.
2018. febr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A barátnős még nem tette túl magát a kapcsolaton, még nagyon benne van.

Majd ha semlegesen fog tudni beszélni az exéről és csak nagyon ritkán jut eszébe akkor lesz feldolgozva a szakítás. Addig túrnöd kell ha nem akarsz lelépni.

És mondd neki hogy téged zavar. Mire feldolgozza addig vársz vele akkor tönkreteszi a kapcsolatotokat.

2018. febr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Az exe jobban néz ki, mint te, ezért hamarosan vissza fog menni hozzá.
2018. febr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélem már nem hozza fel, amikor mesél róla nem mutatom ki hogy rosszul esik meg ideges vagyok miatta, de remélem nem békülnek ki, mert a srác, ahogy mesélte, még akarna tőle valamit, de a barátnőm nem.
2018. febr. 26. 07:56
 7/11 anonim ***** válasza:
1. és 3. válaszoló szerintem ugyanaz, de ő mondta meg a tutit! Hallgass rá, mert tényleg sokat tanulhatsz belőle!
2018. febr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A vicc kedvéért valaki feltehetne egy olyan kérdést, amelyben a pasi beszél az exéről, és a nő kérdezi, mit tegyen. Kicsit más lenne a válaszok tartalma, lol.
2018. febr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Uhh de ismeros ez. :D

Ugyan ebben voltam. A volt baratnom fel even keresztul csak az exet hajtogatta. De nem azert mert szerette, vagyvmert hianyzott neki, hanem azert mert mas peldat tsose tudott felhozni egy adott dologgal szemben.

En is ezt csinaltam mint te, hallgattam, hallgattam, kussoltam....aztan fel ev utan borult a blii, szakadt a hur, robbant a hidrogenbomba.

Ugy, de ugy osszevesztunk ebbol, felhoztam neki, eleg nyers szavakkal, hogy zavar kb igy szolt. “K**ara idegesit a ku**a anyadat b**szd teherbe, hogy fel eve nem hallgatok mast csak a kib**ott exedet, hogy fulladj bele a fa**aba.

Elegge felba**ott a dolog mar akkorra.

Ossze is verekedtunk. Aztan kibekultunk, szepen normalisan megbeszeltuk a dolgot utana, nyugidtan, emberi modon. Elmondtam, hogy nagyon rossz nekem, hogy mindig felhozza, mert en is felhozhatnam, de nem hozom fel, mert tekintettel vagyok ra, hogy ne keljen a tortrneteket hallgatnia az exemrol, de o nincs tekintettel ram....stb. Eretlen volt meg ekkor. Nem tudta milyen egy kapcsolat.

Ezutan, hogy megbeszeltuk, mar nagyon ritkan hozta fel. Ra kb fel evre mar totalisan eltunt az exe az “emlekeibol”.

Beszeljed megfele nyugodtan a baratnoddel, hogy zavar. Nyugodtan, nyugiba. Ha szeret megfolya erteni a dolgot.

2018. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*j
2018. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!