Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezért van? Mi a véleményetek, erről, tanácsotok ehhez?

Figyelt kérdés

Haverokkal elmentünk bulizni, életemben először, de senki nem kért fel táncolni, az összes barátomat viszont igen.Iszonyú érzés volt, a többiek azt mondták, hogy azért, mert kicsi az önbecslésem.De szerintem ha úgy gondolnék magamra, hogy hú de jó csaj vagyok, beképzelt lennék szerintem..Elvégre a beképzelt csajok gondolják ezt.És egyébként azt se nagyon hiszem, hogy a kis önbecslés meglátszik az emberen ennyire.Ma este is megyünk, szeretnék végre megtanulni táncolni, táncolni valakivel, pl egy fiúval.

L15


2010. jún. 14. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ráérsz még, fiatalka vagy.. bulizni se kellene még nagyon..
2010. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

azzal nincs gond, hogy bulizni megy. Fiatal még, szórakozzon jókat, persze ilyen fiatalon ne úgy hogy dugatja magát.

Lehet, hogy nem nézel ki jól, vagy nem úgy öltöztél stb. több oka lehet. Lehet hogy a barátnőid jobbak nálad, és elsősorban hozzájuk mentek oda. Nem tudom.

2010. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nielindi ***** válasza:
látszik egy csajon, ha nem gondolja magát elég jonak másoknak. ha tökéletesnek képzeli magát egy lány, az már nagyképü. de kell egy kis önbizalom, h észrevegyenek az emberek.
2010. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bbb. válasza:
Engem 15 éves koromig nem vettek észre a buli helyeken. Aztán az első eset után olyan önbizalmam lett, hogy utána minden este válogathattam. Addig én se hittem ebben a magabiztosság dologban, de igen, nagyon sokat számít... (:
2010. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rólam, írjatok léci őszinte véleményt, hogy tényleg ronda vagyok e?:



[link]



[link]

2010. jún. 14. 17:39
 6/12 A kérdező kommentje:
Belegondolva, már nincs is sok kedvem elmenni este.Nem szeretem látni a sokkal népszerűbb barátnőimet, ahogy omladoznak utánuk a srácok:(
2010. jún. 14. 17:53
 7/12 anonim ***** válasza:

"azt se nagyon hiszem, hogy a kis önbecslés meglátszik az emberen ennyire"


Ó, dehogynem. Ugyanúgy, ahogy az is meglátszik, ha szerelmes. Aki jó emberismerő, ezek nem titkok előtte.


Az önbecslés nem azt jelenti, hogy azt gondolod magadban "hú de jó csaj vagyok".

Azt jelenti, hogy tudatában vagy annak, hogy te is egy nő vagy, akinek megvannak a saját (külső/belső) értékei, a személyiségjegyei, amikkel más nem rendelkezik, és esetleg büszke is lehetsz rá, hogy te ilyen vagy: ennél fogva van olyan fiú aki számára vonzó vagy.


A külsőd:

Nem mondanám, hogy csúnya vagy, inkább átlagos.

Miért? Mert visszafogott vagy, ami meglátszik az öltözködésedből is.

Gondolom disco-ba is jóval visszafogottabb öltözékben mentél, mint a barátaid.

Csak egy gond: a mai disco-ba járó fiatal fiúk nagy százalékának a plázap*csa külsejű csajok jönnek be, azokhoz mennek oda.


Miért?

Mert az ő kinézetük ezt mondja: csinos, szexi lány vagyok, és nem félek megmutatni.


A tied pedig: Csúnya vagyok? Nem tudom. Inkább elrejtem magam, nehogy kiderüljön.


Ez mindaddig nem baj, amíg nem diszkóban akarsz ismerkedni.


Mit tudsz tenni?

Dobd fel a külsőd! Kezdve a hajaddal, aztán egy kihívóbb ruha, cipő, smink...

Vagy, akár röviden ezt is mondhatnám:

Te is kezdj el kinézni úgy, mint a plázap*csák.


Nem mintha erre akarnálak biztatni, de ha diszkóban azt akarod hogy odamenjenek hozzád, akkor ahhoz bizony ez kell. A hatás nem fog elmaradni.


18/F

2010. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy csúnya! Csak egy kicsit turbózd fel magad:) Esetleg kérd meg bnőidet hogy sgítsenek. Nem kell túl sok smink csak természetesen de azért nőiesen:)) Ja meg persze hogy kell önbizalom! Az a minimum. Ahogyan a csajok se vesznek észre egy önbizalomhiányos past úgy a fiúk se egy önbizalomhiányos csajt. Persze 15 évesen nem feltétlen kell fiúznod vagy buliban ismerkedned. Sőt buliban ismerkedni csajoknak még idősebb korban sem nagyon ajánlott:DDD


19/L

2010. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

egyetértek...vmi csini ruci, smink, kiengeded a hajad...:) és ne csak ülj ott, menj táncolni a barátnőiddel, kapcsolj ki, mozogj a ritmusra, érzed jól magad a bőrödben:)

de önmagadat add. inkább azért vegyen észre egy fiú, mintsem azért mert úgy nézel ki ahogy a tucatp*csák.

2010. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18F tökéletesen leírta. Tökéletes, illúziómentes tényeket írt, olvasd át újra!
2010. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!