Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezért van? Mi a véleményetek, erről, tanácsotok ehhez?

Figyelt kérdés

Haverokkal elmentünk bulizni, életemben először, de senki nem kért fel táncolni, az összes barátomat viszont igen.Iszonyú érzés volt, a többiek azt mondták, hogy azért, mert kicsi az önbecslésem.De szerintem ha úgy gondolnék magamra, hogy hú de jó csaj vagyok, beképzelt lennék szerintem..Elvégre a beképzelt csajok gondolják ezt.És egyébként azt se nagyon hiszem, hogy a kis önbecslés meglátszik az emberen ennyire.Ma este is megyünk, szeretnék végre megtanulni táncolni, táncolni valakivel, pl egy fiúval.

L15


2010. jún. 14. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát a két képedhez annyit fűzök hozzá, hogy önbecsülés nélkül tényleg elveszel. Szóval hajrá :)
2010. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jó de nem azt mondtuk neki hogy legyen miss p...sa ...de attól hogy nem az még lehet buliban kicsit nőiesebb csinosabb élvezhet a zenét lehet kicsit lazább ettől ugyanúgy önmaga fog maradni:DD sőt lehet jobban is érezné magát;) ettől még nem lesz ri..anc sem....de ha csak önbizalom hiányosan ül és nem csinál semmit akkor a fiúk és lányok se várjanak csodát! Ez van gyerekek nekem sem a külsőségek állnak az első helyen de ha meglátok egy fiút akin látom hogy legalább kicsit odafigyel magára stilus stb...van egy kis önbizalma már attól szimpatikusabb. Attól még mindenki önmaga marad ha kicsit kicsinosítja magát.....Bár szerintem 15 évesen nem pont buliban kéne ismerkedni:))


20/L

2010. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!