Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhinnétek a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek a párotoknak, hogy együtt aludt az exével akivel van egy közös gyerekük, de nem történt semmi?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok együtt a párommal, akinek van egy 3 éves gyereke. A gyerek anyjával nem ment a dolog, ezért szakított a barátommal, amikor még csak pár hónapos volt a pici. Azzal semmi baj, hogy jóban vannak, gyakran jár a gyerekhez, de már a második alkalom volt, hogy együtt aludtak egy ágyban, pedig két ágy is van abban a lakásban. Eleinte jóban voltam a csajjal,de jött ez az együtt alvás, meg néhány egymásnak tett incselkedő megjegyzés, amiket egymásnak írtak, és azóta egyikükben sem tudok igazán bízni. A lány anno megkért, hogy higyjek neki, meg mondták, hogy Én vérkomolyan veszem a hülyéskedésüket, de még ha el is hiszem, hogy nincs semmi konkrétum köztük, nekem ez akkor is furcsa. Tudni kell róluk, hogy a barátom mindkét barátnőjét vele csalta meg, majdnem 10 éve ismerik egymást. A barátom az előttem levő barátnője elvesztésekor, akit szintén emiatt a lány miatt veszített el, megfogadta hogy nem fog többé senkivel ilyet tenni. Nehéz ügy, ki vannak rám borulva, állítólag Én vagyok az aki túl féltékeny és beteges. Mostanra már nagyon rossz viszonyban lettem a gyerek anyjával, és ez a pár héttel ezelőtti együttalvás megint kicsinált. Írtam neki és azt válaszolta hogy Én tettem tönkre ezt az egészet a viselkedésemmel. Egyébként kiskifliben aludtak. Most Én vagyok a hülye, vagy veszélyesen hülye, hogy mindezt elhiszem? Vagy tényleg nincs köztük semmi a minimális vonzalmon kívül.Tudom, hogy most kapni fogok, de el vagyok keseredve. Köszi a válaszokat.
2018. máj. 14. 19:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Én azonnal kidobnám a páromat, ha kiderülne róla, hogy egy másik nővel összebújva aludt. Egy alkalom után is, nemhogy kettő. Ha nem a gyereke anyja, meg a volt barátnője, akkor is, nemhogy így. Hülyének néznek téged, ne hagyd. Ami nem fér bele, az nem fér bele!
2018. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 iamaveryniceguy ***** válasza:
91%
kuka
2018. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hinném. A szemed előtt csinálnak belőled bolondot, és a végén téged tesznek felelőssé, hogy nem működik a kapcsolat. A gyereke anyjának valószínűleg ez nagyon tuningolja az egóját, hogy tulajdonképpen bárkivel jön össze a pasi (direkt nem nevezem férfinek), úgyis az ő ágyában köt ki. Ha nem akarsz beleroskadni, és még több lelki sebet begyűjteni, akkor hagyd el ezt a fószert, boldoggá tenni nem fog és nem akar, ellenben a bántások borítékolva.
2018. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért aludt ott a párod? Kiskifli? Menjenek a fenébe, a gerinctelenség netovábbjai! Ne engedd, hogy hülyét csináljanak belőled!
2018. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egesz helyzet gàz, de ha az en pàrom màssal aludna kiskifliben, úgy dobnàm ki, hogy a lâba nem èrnè a földet. Ennyi elèg lenne hozzà, ès akkor a többiről ne is beszèljünk....
2018. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Ugye, nem az a kerdes hogy kurnak-e abban az agyban? Mert az eleg egyertelmu.
2018. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Bolondot csinálnak belőled.
2018. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
110%, hogy teljesen hülyére vettek.
2018. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de hány éves vagy Te? Mert ezt egy iskolás még lehet bevenné de más már nem. Én ott kezdeném, hogy egyáltalán ott aludt. Ha akarja fektesse le a gyereket aztán ha elaludt jöjjön el onnan, nincs miért ott maradnia. De legjobb lenne ha bármikor elhozza a gyereket és aludhat vele nálatok, gondolom ez nem gond. Ráadásul nem a gyerek miatt maradt, hisz nem vele aludt. Amúgy milyen párod van ha nem veled akar aludni hanem más növel? Milyen kapcsolat ez, nem jutott még eszedbe felülbírálni, hogy minden rendben-e köztetek? Mert szerintem nagyon nem.

Amúgy meg maradj ki Te is éjszakára és mond, hogy ott aludtál egy férfi ismerősödnél, meglátjuk mekkorát fog mosolyogni a "párod". Persze meg is teheted, nem kell kamuzni sem, sőt akár több is lehet a masikkal mert a párod és exe közt is volt arra mérget vehetsz.

2018. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor a fogalmakat helyre kell tenni, már csak a közös platform miatt is. Neked nem párod van, hanem EÜ partnered. Neki nem exe van hanem szeretője, aki te vagy. A gyerek anyjának pedig rettentő haladó szellemű gondolkodása a modern párkapcsolatok terén. Ha szerencsés vagy te lehetsz a koszorús lány.
2018. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!