Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 év korkülönbség esetén is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülönbség esetén is bele lehet esni a "trófeafeleség" kategóriába?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy a barátom csak azért van velem, mert (objektíven) jobban nézek ki nála, és mert beadhat nekem olyan dolgokat, amiket egy korabelinek már nem tudna.
2018. máj. 15. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
6 ev korkulonbseggel te vagy a korabeli...
2018. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok
2018. máj. 15. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Hát, ha úgy érzed nem szeret, meg a te szavaid se egy szerelmes nőé, és hát házasok se vagytok... akkor ideje véget vetni ennek.

Én 10+ évig éltem 20 évvel fiatalabb nővel, de nem is gondoltam semmi féle "trófea" dologra. És nem is a kor miatt lett vége.

2018. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megnyilvanulasodbol itelve egy kis kingorcstol szabadulna meg ha otthagynad! Neki a kulseje ronda neked meg a belsod
2018. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy no hogy nezhet ki jobban mint egy ferfi aruld mar el ezt nekem mert sehogy se ertem :D

Vagy is ilyen magasabb alacsonyabb szint fele f...saggalakarsz jonni? Istenem akkora butasagok mennek itt de tenyleg hog yleirhatatlan :D

2018. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:
57%
Ha ez megfordul a fejedben akkor minek vagy vele?
2018. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Jesszus lány, te honnét szedted össze ezeket a marhaságokat? Se füle se farka. Te csak szeretnél "trófeafeleség" lenni, jelenleg egy fiatal srácnak vagy a még fiatalabb barátnője.


Amúgy mit próbált neked beadni? Hogy ne csak a külsőt nézd? Lehet ebben pont igaza lenne. :D Na amúgy viccet félretéve simán lehet, hogy igaza van. Erre nem gondoltál még? Gondoltam felvetem ezt a lehetőséget is, hogy ne legyen olyan unalmas ez a kérdés.


Amúgy ez nem olyan eget verő korkülönbség, hogy megvezetett kis báránykának érezd magad. Ha egy ilyen fiatal srácnál úgy érzed ledominál, akkor a szellemi fölényének nem csak az életkor az oka...

2018. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!