Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 év korkülönbség a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év korkülönbség a nő javára sok?

Figyelt kérdés

A nő 40 éves van egzisztenciája, a férfi 30 éves mamahotelben lakik, de idén valószínű elköltözik.

Mindkét bizonytalan, alacsony önbecsülésu.


2018. máj. 5. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
sok ám
2018. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem sok, de ez a vélemény mellékes. Ha nekik ez jó, akkor nincs baj, és csak ez számít...
2018. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kor számít, hanem a hozzáállás az élet dolgaihoz. Nincs azzal baj, ha valaki 30 évesen még otthon él, ha beszáll a rezsibe, kiveszi a részét a házimunkából, takarékoskodik. Ha úgy érted a mamahotelt, hogy anyuci kimos rá mindig, elé teszi a kaját, nem támaszt vele semmilyen elvárásokat, hogy a környezetét rendben tartsa, az gáz. Én is 30 vagyok, 2 hete lesz, hogy ismét elcuccoltam otthonról, és nem azért, mert az utóbbi eset állt fent, hogy lusta disznó lettem volna.
2018. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. A környezetemben az összes olyan jellegű kapcsolat, ahol a nő idősebb, tartós lett. És van 15 év különbség is.
2018. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sok lenne,ha 40 éves lennék,akkor is.


Nincs az a pénz,amikor önellátóként,egzisztenciával a hátam mögött leállnék egy mamahoteles csávóval.

2018. máj. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*amiért
2018. máj. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem sok .Egyàltalàn nem .Sztem ha egy nő 30-40 és leàll egy huszéves m3g gyerek fiuval az sztem nem természetes .Az más kérdés hogy ő még otthon lakik de ha hajlandó elcuccolni a mamàtol akkor lessz közös jövőtök kortól függetlenül .
2018. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!