Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi idősen nagy korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen nagy korkülönbség a 17 év?

Figyelt kérdés

Én 26 vagyok, az illető férfi pedig 43 éves. Nem olyan régen kezdtünk el beszélgetni, és egyre jobban kezdünk egymásba csavarodni. Azért kérdezem, hogy sok-e ez a 17 év ennyi idősen, mert picit tanácstalan vagyok. Jól elvagyunk, nem érzem azt, hogy más lenne az érdeklődési körünk, vagy mást szeretne az életben, mint én, ezekkel nincs semmi baj. De ettől függetlenül lehetne ebből boldog kapcsolat? Meg tudja adni egyik fél a másiknak azt amire szüksége van ekkora korkülönbséggel?

26/L



2018. márc. 20. 10:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sok a korkülönbség. Ő már gyereket is akarhat, ha még nincs neki. Ha van, akkor meg még egyet. :) Te akarnál most?

Hosszútávon nem hinném h működhet a dolog. 10-15 év múlva mi lesz? Ebbe bekegondoltál?

2018. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Működhet de az a ritkább.

Legyen szerencséd☺

2018. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Az nagyon sok. Amikor te 50 leszel ő 77. A 77éves emberek már öregek. Azért egy 50 éves nem olyan öreg.
2018. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A gyerekkel nem lenne gondom, annyira nagyon én sem vagyok fiatal már :D Belegondoltam már, hogy mi lesz 10-15 év múlva, de igazából ezt senki se tudhatja, lehet engem üt el holnap egy villamos. De az sincs kőbe vésve, hogy ő 10-15 év múlva leépül, vagy bármi baja lenne :)
2018. márc. 20. 11:14
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Azzal lehet kalkulálni, hogy a szexuális vágy talán benne már nem tombol annyira(benned még gondolom igen), meg esetleg azzal, hogy a koránál fogva ő már a nyugisabb, otthonülős életmódot preferálja, emiatt talán hiányolni fogod majd a pörgést, a mozgalmasabb életvitelt, amit egy korodbeli sokkal inkább biztosítani tudna. Persze ezek csak feltételezések.
2018. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a szexuális vágy benne jobban tombol, mint bennem, ami azért elég nagy szó :D A pörgéssel nincs gond, én sosem voltam az a bulizós, éjszaka kimaradós, szóval azt hiszem ezeket kizárhatjuk..
2018. márc. 20. 11:29
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd egyelőre működhet. Az a lényeg, hogy most mit élsz meg. A jelenben élj!

Az, hogy később mi lesz, azon ráérsz még agyalni. Amúgy osztom a kettes válaszát.

2018. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Ami neked jó az bekem is. 😘
2018. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Előttem már nagyjából leírták a főbb buktatókat. 17 év minden életkorban sok.

De nem lehetetlen átvészelni ezeket. Nagy korkülönbséggel is lehet jó egy kapcsolat. Nehezítő tényező, de nem lehetetlen így sem a boldog, kiegyensúlyozott társkapcsolat.


Köztünk 16 év van, 2 éve élünk együtt nagy szeretetben :-). Nagyon összepasszolunk, kiegészítjük egymást.

Én mindig is fiatalon szerettem volna gyereket, ő pedig még csak most érik meg rá. Egyikünk sem az a minden hétvégén bulizós tipus. Szóval most és még egy jó pár évig valószínűleg olajozottan fog menni minden. A távolabbi jövő gondjaival meg ráérünk majd akkor foglalkozni.

Én is csak azt tudom mondani, hogy tartozzatok ti is a szerencsések közé, akiknél működik. Sok boldogságot!

2018. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%
#6 Nem is feltétlenül a bulizásra gondoltam, hanem az ide-oda történő kimozdulgatásokról: mozi(egyáltalán egy negyvenes fazon jár moziba?), kiállítás, koncert, utazgatás, strand, étterem és egyebek. Lehet, hogy ilyen helyekre is úgy kell majd "elráncigálnod" :D
2018. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!