Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor ti mit csinálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor ti mit csinálnátok? Ez rossz ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Párommal fél éve vagyok együtt. Velem lakik viszont néha furcsa ürüggyel “haza ugrik”. Pl valami gyógyszer miatt vagy stb. Arra gondoltam hogy egyszer utána megyek már amikor ilyen furcsa dolog miatt haza megy megnézni hogy mit csinál. Szerintetek?
2018. máj. 15. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Enis parommal lakok, de sokszor haza megyek. Es eskuszom hogy nem rosszban santikalok! :)
2018. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak beképzeled az egészet. Eléggé paranoiás vagy, és eléggé gáz, hogy nem bízol meg a párodban és hazugnak nevezed.


Igen, rossz ötlet.

2018. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Zarojelben hozzateszem, szerintem az, hogy valaki haza akar menni nem kell urugy... ha csak nem ezt hozza ki belolem valaki. Akkor magyarazkodnom kellene miert. Ha csak ugy? Mert akarok kicsit egyedul lenni? Megsem banthatom meg a parom ilyen szoveggel, kitalaok valami urugyet... ha kerdezi. De ha nem kerdezi minek megyek haza nem kell urugyet talalnom ra!


Attol felsz megcsal? Fel ev utan? Es hol marad a bizalom? Vagy miert gondolsz erre, (ha egyaltalan errol van szo a hatterben)?.

2018. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nehogy hagyd szerencsétlent kicsit nélküled levegőt venni.
2018. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Miért nem mész vele? Sokkal egyszerűbb.

Ha ezt nem engedi, az viszont már gyanús.

2018. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem még hagyd még tul korai lenne gyanakodnod .Hisz nem rég laktok együtt éd lehet hogy neki kell egy kis kikapcs .Ezzel csak eltaszitod magadtol ha folyton utàna koslatsz .
2018. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, hanem undorító. Kövesd csak, hátha lebuksz és akkor ki is vág a francba. Ilyennek párkapcsolatot, pff..
2018. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs hátsó szándéka. De én szeretem a kémkedést, izgalmas 😃 úgyhogy kövesd, és számolj be nekem, hogy mit láttál! 😃
2018. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!