Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főként a szebbik nemet kérdezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként a szebbik nemet kérdezném. Mit tehet egy férfi ha nincs otthon szex erotika gyengédség? Már hosszabb ideje.

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 18:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

1 és sajnos végig jártunk mindent.


"Ha ezen már túl vagytok, és eredménytelen, nem akarsz válni, ha neked nagyon hiányzik az ölelés keress egy bizalmas partnert akinek pont annyi az igénye amennyit Te nyújtani tudsz."


Ezen vagyok de sajnos nem egyszerű több dolog miatt hol nem állnak szóba mert nők nem akarnak 2ok lenni. Ezt értem.

Vagy távoli én meg Bp en lakom.

2018. máj. 16. 06:21
 12/15 A kérdező kommentje:
7 és igaz.
2018. máj. 16. 06:22
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha jó pasi lennél, találnál szeretőt. Egy lepukkant negyvenes, akire már a felesége se fanyalodik rá, kénytelen lesz prostizni.

Pont azt nyújtja, amire igényed van...

2018. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs eredménye, ha kölcsönösen mind két fél akar javulást. Ha nem akar a párod, akkor azt kell megkérdezni, hogy miért nem akar téged, miért nem kíván téged , miért nincs kedve szeretkezni. A párod legyen a középpontban és ne te
2018. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

És mit tehet egy nő, ha bármennyire is próbálkozik nincs szex, nincs gyengedség?

Beszélgetésen túl vagyunk.

2018. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!