Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani akar a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar a barátnőm mert túl kedves vagyok hozzá, túl szeretem! Milyen indok ez?

Figyelt kérdés

“Túl rendes, túl jó” is vagyok. Teret adok neki, járhat bárhova a barátnőkkel. Az is a baja, hogy sokat ölelgetem, ilyesmi.

Több éve együtt vagyunk, eddig nem volt ez probléma csak néhány hete. Szerinte nem férfias ha egy pasi például csak úgy odamegy a nőhöz a konyhában és megöleli, megpuszilja. Szerinte ez óvoda, igazi férfi nem “tutujgatja” a nőjét.


Mi ez a hülyeség? Vagy igaza van és nem vagyok normális?


2018. máj. 16. 10:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Kiszeretett belőled. Ha eddig nem volt ezzel gondja, csak most, akkor valószínűleg ez áll a háttérben
2018. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Már bármit csinálsz, nem lesz férfias. Már csak úgy el van veled. Jön az alkalom és bocsi, de én tovább lépek.
2018. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak kifogások. Elmúlt nála az érzés. Akkor zavar vki ölelése, ha már nem vágysz rá.
2018. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Abszolút semmi baj nincs veled, viszont a barátnődből a mai világ egy robotot csinált. Az ilyenek szoktak érdekkapcsolatokat kialakítani, mert képtelenek érezni. Nem vagytok egymáshoz valók, én a tűz és a víz esetét látom. Te legalább érző ember tudtál maradni, legyél büszke erre.
2018. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Így van, elmúlt a szerelem, ami eddig cuki volt, az most az agyára megy. Ezzel nem tudsz mit csinálni.
2018. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Már meg lehet a következő jelöltje.
2018. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret már téged :(

23l

2018. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kiszeretett belőled, ezért már az is idegesíti benned, ami korábban nem, ennyi az egész.
2018. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
En is ezt mondtam szerencsetlennek, hogy ne erezze szarul magat, mikor en mar a hatam kozepere sem kivantam.
2018. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Verd meg, azt tuti férfiasnak fogja tartani.
2018. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!