Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani akar a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar a barátnőm mert túl kedves vagyok hozzá, túl szeretem! Milyen indok ez?

Figyelt kérdés

“Túl rendes, túl jó” is vagyok. Teret adok neki, járhat bárhova a barátnőkkel. Az is a baja, hogy sokat ölelgetem, ilyesmi.

Több éve együtt vagyunk, eddig nem volt ez probléma csak néhány hete. Szerinte nem férfias ha egy pasi például csak úgy odamegy a nőhöz a konyhában és megöleli, megpuszilja. Szerinte ez óvoda, igazi férfi nem “tutujgatja” a nőjét.


Mi ez a hülyeség? Vagy igaza van és nem vagyok normális?


2018. máj. 16. 10:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs a viselkedéseddel sztem, én párom is ilyen és imádom h nincs az az érzés h korlátozzuk egymást, de nagyon bújósak vagyunk, meg szeretjük egymás közelségét. Sztem is kiszerethetett belőled,mert ha vlkit szeretsz nem kezdenek el hirtelen idegesíteni ilyen dolgok, ha amúgy meg idáig problémája se volt ezzel.
2018. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
Idióta hp. Nem érdemel meg téged.
2018. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
70%
Maradj ilyen, semmi baj veled es azzal sem amit csinalsz. Tudod en felesegkent teljesen ugyanazt csinalom amit te, e fejem egyszeruen levegonek nez.
2018. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Lifeishard ***** válasza:
100%
Milyen indok? Kamu - egyszerűen nem mondja meg, hogy már nem szeret Téged, hanem keresi benned a hibát: egyszerűen azért, hogy ne ő érezze szarul magát, amiért benne elmúltak az érzések, dacára annak, hogy jól bánsz vele. Sokan csinálják ezt így nők, de a férfiakat sem kell félteni. :)
2018. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 peca1000 ***** válasza:
66%
2-3 napig max. csak köszönj neki, nézd levegőnek, sőt 2 hétig még a szexet is vond meg tőle. Utána visszasírja jobb esetben a régi éned. Ha nem, akkor meg lapát.
2018. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó esélyel már nyomul rá egy másik pasi! És az adagolja neki hogy te anyámasszony katonája vagy, ő meg egy alfahím !!
2018. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Már nem szeret, elmúlt a szerelem. Ha több év után ez csak hirtelen pár hete probléma, akkor más van a háttérben. Kiszeretett belőled, egy másik férfi képbe került, ilyesmi.

Bármit csinálsz nem lesz neki jó.


Viszont baromi gerinctelen, hogy úgy állítja be, hogy te érezd magad rosszul és rád hárítja.

2018. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztosra állítom, hogy bekerült egy másik pasi a képbe. Nálunk pont ugyan ez volt és sajnos egy harmadik miatt.
2018. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
75%

Ő is kérdezett már itt, pont rólad, hogy elege van, hogy folyamat ölelgeted, stb.


Szakítson, ez van, ő nem szeret téged - ott is bizonygatta, hogy de, igen. :D


Nyugi, majd találsz olyan lányt, aki imádja a ölelésedet.

2018. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :(


Utolsó: elküldenéd privátban azt a kérdést? Hátha segít valamit.

2018. máj. 16. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!