Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok arról, ha egy pappal járnátok aki 7 évig tanul és nem nagyon engedik ki a szemináriumból. A kapcsolatotok kibírná? Kitartanátok mellette? Esetleg utána?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 17:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Én azért nem jönnék össze vallásos emberrel, mert én magam nem vagyok az, nem hiszek se istenben, semmi felsőbb hatalomban. Az, hogy a másik hisz, de nem piszkál vele, addig a pontig oké, amíg nem lesznek gyerekeink. De ha lesznek, rögtön felmerülő konfliktus, hogy én biztosan nem akarnám, hogy vallásos nevelést kapjanak, mert szerintem hülyeség, és nem akarnám ezzel tömni a fejüket. Egy vallásos embernek viszont ez nyilván fontos, és ebben nem igazán van kompromisszum. Épp ezért választottam hozzám hasonlóan ateista párt. Mindketten meg vagyunk keresztelve katolikusnak, a nagyszülők miatt még elsőáldozás is volt, aztán felnőttként egyikünk se hisz. Nekünk nem volt egyházi esküvőnk, és a mi gyerekeink már természetesen nem lettek megkeresztelve, hiába hőbörgött a család. Ez így tiszta ügy, de ha a férjem vallásos lenne, lettek volna gondok.
2018. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszek abban sem, hogy van bàrmi a halàl utàn. Végleges a tudattalansàg, megszűnök létezni és kész. Azt gondolom olyan lehet mint amikor úgy alszom, hogy nem àlmodok semmit. ( egyébként ez nàlam nagyon ritka). Csak épp a halàlból sosem lehet felébredni. Kívàncsi is vagyok rà. Majd.... Nem félek a halàltól.
2018. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Érdekes felfogás. Eléggé elgondolkodtató is. Egyszer olvastam egy könyvet a halál utáni életről ami a klinikai halált megtapasztaló emberek beszámolója alapján készült. Ott többről van szó és elég érdekes. Nem vallásos könyv és nem ad igazat egyiknek sem mégis azt kutatja milyen lehet a halál megtapasztalása. Ha valakit érdekel:

[link]

Ám félreértés ne essék ezt csak azért küldöm el, ha érdekel valakit elolvassa vagy amit akar. Nem pedig bizonyításképpen.

2018. máj. 17. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!