Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerveztek programokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerveztek programokat?

Figyelt kérdés

Egy párkapcsolatban mennyire aktivizáljátok magatokat csajok? Mindent a párotoktól vártok el ,hogy leszervezzen és megoldjon vagy megesik ,hogy esetleg ti dobtok be programötletet vagy ne adj Isten meg is szervezitek azt?

Mennyire tartjátok normálisnak ha a nő nem tesz semmit nagyjából ilyen téren?



2018. máj. 16. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Eddig a legtöbb programunkat én szerveztem, mert én vagyok ilyen szervezős típus, neki meg mindegy, amíg velem van. :) Szerintem az a normális, amit a kapcsolat két tagja normálisnak tart, nincs rá szabály.


22N

2018. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem elég sok minden érdekel, ezért nyilván én is sok programötletet vetek fel.

Nekem kicsit furcsa lenne mindig odamenni, azt csinálni, amit a másik mond :)

Szervezésben pedig az a tuti, amit én szervezek :)

2018. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A színház, egyéb kultúr dolog mindig az én asztalom.

A koncert/fesztivál, étterem a páromé.

A kirándulások az közös.

2018. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában én vagyok az kettőnk között, aki a programokat szervezi, ő elég lusta ehhez, de igazából nem baj, mert szeretem csinálni, a baráti társaságomban is én vagyok a fő szervező :) Általában előbb észreveszem az érdekes programokat, aktívab is vagyok nála, vagy például az utazásszervezésben is sokkal rutinosabb vagyok, így neki maximum annyi dolga marad, hogy leszervezze az autóbérlést, minden más az én területem :) Szokott ő is szervezni ezt-azt, de elég ritkán.
2018. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem már kicsit kellemetlen ,hogy mindig én szervezem szinte, igaz mindig bele lehetett kötni valamibe azokban.
2018. máj. 16. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Van amiben én vagyok a jobb, van amiben ő. Fele-fele kb
2018. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi fele-fele szoktunk.

Szerintem nem normális, ha csak az egyik veszi ki aktívan részét, a másik meg csak követi.

2018. máj. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk program függő. A nyaralásokat én szoktam, és én szoktam keresni az új érdekes programokat, amik nem megszokottak. Ő szervezi ha van új mozi, menjünk valahova enni, baráti találkozók stb.


27N

2018. máj. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!