Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, voltatok már lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, voltatok már lánnyal úgy együtt hosszabb ideig (mondjuk 1 évig), hogy nem éreztetek iránta semmit?

Figyelt kérdés
Egy 45 éves pasiról van szó. közel egy éve heti 2-3 napot együtt töltünk. Sokszor mondja ha pár napig nem találkozunk hogy nagyon hiányoztam már neki, meg 1-2 szer ittasan mondta, hogy szeret. általában én is érzem , hogy szeret de nem igazán szoktunk ilyenekről beszélgetni( pedig én már szeretem őt) Miért nem akar velem komolyan együtt lenni? (lehet a korkülönbség miatt?)Ha ennyi idő alatt nem lett komoly kapcs. akkor már nem is lesz?
2009. jún. 4. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, de én tudom az okát, hogy mi miért nem leszünk együtt komolyan.

Független a pasi? Nincsenek nagyobb gondjai? Te hány éves vagy? Testi kapcsolat van köztetek? Mit csináltok mikor együtt vagytok?

Több információ kéne ahhoz, hogy kiderüljön, mennyire lehet tőle komoly kapcsolatra számítani.

2009. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. Már lefeküdtem vele( nagyon jó volt vele, meg ő is mondta, hogy idáig velem volt a legjobb, igazából ha csak egymáshoz érünk akkor már azonnal folytatnám..)Nincsenek problémája semmilyen téren. voltunk már együtt sok helyen : vidéki utazás, mozi, étterem, buli stb. Mindig azt mondja, hogy minden helyzetben szeret velem lenni és ha együtt vagyunk mindig jól érzi magát.
2009. jún. 4. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!