Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj hogyha távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogyha távkapcsolatban egyszer sem ajánlottam fel a szexchatet meg úgy általában nem csinaltam semmi erotikusat?

Figyelt kérdés

Már szakítottunk a barátommal és más okok miatt, de azon gondolkodtam hogy vajon mekkora baj ha egy nő nem elég incselkedő? Úgy érzem hogy hiába kívántam és értem ezer fokon, ezt visszafogtam és elnyomtam magamban, ahogy ő is. Amikor ritkán szexre került a sor, akkor abszolút nem voltunk szégyenlősek és nagyon jó volt, de máskor soha nem küldtem neki fehérneműs képeket, nem kezdtem el vele “flörtölni” ha beszéltünk és úgy általában nem “húztam fel”... akkor sem ha csak az utcán sétáltunk.

Ez nagy baj, esetleg egy idő után elveszítheti az érdeklődését emiatt?



2018. máj. 18. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy valami “baj”. Azt csinálsz, ami neked jólesik. Ha ez a másiknak nem felel meg, akkor nem hozzád való.
2018. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Unalmas lehet hosszutavon.
2018. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én csak néhány hónapig voltam távkapcsolatban, de eszembe sem jutott szexcsetelni vagy fehérneműs képeket küldeni. Nem gondolnám, hogy ezek feltétlenül hozzátartoznak egy kapcsolathoz.

(Soha senkinek nem küldenék fehérneműs képet)

2018. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem gond h nem csináltad. Érdekes hogy mi meg csak távkapcsolatban csináltuk a barátommal...vagy ha távol vagyunk 1-2 hétre, amúgy meg nem.
2018. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha meg kikerül egy ilyen kép a netre, akkor a lányt hordják el mindennek. Barátom is könyörgött jó ideig egy ilyen képért, hogy a telefonján nézegesse. Mondtam, hogy nem. Aztán két év alatt két telefonja is eltűnt, egyszer ellopták egyszer meg elvesztette, de volt h feltörték az email fiókját is. Hát kösz, nem.
2018. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Létezik még ilyen nő???

Szerintem becsüld meg magad,mert számomra ez a normális! Sokkal jobb ha egy nő nem megy le "ku.rvába"....

2018. máj. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban vagyok, és mi szoktunk szexchatelni de nem szókimondva, hanem a saját metaforáinkkal, szeretjük beindítani a másikat írásban és szóban is. Ritkán találkozunk, enélkül kb csak barátok lennénk kb. Amikor találkozunk akkor sűrű és jó a szex.


Fehérneműs képet nem küldünk, max sokat sejtetőt de azt is arc nélkül.

2018. máj. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsolatban vagyok, 2 hónap után most fogunk találkozni(bár nemis sokkal régebb óta vagyunk együtt), de sose szexchatelünk. Az olyan primitív dolog, szerencsére ezt mindketten így látjuk, legalábbis nem várja el tőlem és képeket se kér, nemis küldenék. A szex amúgy nagyon jó, a kémia köztünk valami iszonyatosan erősen, de chaten max flörtölgetünk és kétértelműen utalgatunk, de semmi több. Szóval nyugi, nem emiatt veszti el az érdeklődését, hanem mert mondjuk nem szerelmes (már).
2018. máj. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ! :)


Sajnos köztünk még csak utalgatás és flörtölés sem volt, ezért gondolkodtam el.. valahogy én is úgy éreztem a kapcsolat alatt hogy méltatlan lenne, ha elkezdenénk szexchatelni meg kicsit béna is. Annál ez sokkal mélyebb dolog volt köztünk.

Szerintem ez neki is megfelelt így, de azért kiváncsi voltam a véleményekre. Köszi mégegyszer.

2018. máj. 19. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!