Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eileen kérdése:

Ti mit csinálnátok a helyemben ebben a távkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Majdnem 4 éve vagyok együtt a barátommal, melyből 2,5 évet távkapcsolatban éltünk. Mivel messze lakunk hetente kb. 2 napot töltünk együtt, de van, hogy kevesebbet. Mivel én fixen suliba járok, ezért úgy volt, hogy ő munkahelyet vált és összeköltözünk. De nem jött össze az általa kinézett munkahely, és bár ugyanúgy a szakmájában maradhatna egy másik helyen, de mivel állítása szerint ott rossz a társaság, ezért inkább úgy döntött, hogy várjunk még 3,5 évet, amíg végzem. Azt mondja, hogy ő kibírja addig, de én egyre boldogtalanabbnak érzem magam nélküle, és ha felhozom, akkor azt mondja, hogy ha ennyire nem bírom szakítsunk. Ezen kívül viszont úgy érzem megtaláltam az igazit, és nem szeretném, ha tönkremenne a kapcsolat, de még olyan sok időt kell külön töltenünk. Szerintetek hogyan tovább?

2017. dec. 4. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekben az összeköltözést én nem is nagyon ajánlanám. Nehéz megismerni a másikat, ha alig találkoztok. Azt se tudod kibírnátok-e több napot egymás mellett. Fiatalok vagytok, most mindkettőtöknek építeni kell a saját életét. Ha ezt ő abban a városban, azon a munkahelyen tudja elérni, akkor ne kényszerítsd rá, hogy otthagyja.

A heti 1-2 nap nem olyan borzasztó, bőven kibírható kategória szerintem ha hétközben is van azért kommunikáció. De ha ez neked nem megy, akkor ne maradj ebben a kapcsolatban. Nekem kicsit úgy jön le ebből, hogy nem teljesen egyeznek a jövőről alkotott elképzeléseitek amúgy sem.

2017. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Igazából mielőtt elköltöztem az egyetem miatt minden nap együtt voltunk és nem volt semmi probléma. Sőt mostanában a párom állandóan azt mondogatta, hogy ha összeköltözünk utána rögtön lánykérés és még nyáron összeházasodunk. Eléggé beleéltem magam és rossz érzés, hogy még ennyi ideig külön leszünk.
2017. dec. 4. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a tavkpacsolattol meg nagyon messze van. Ha tonkremegy attol, hogy csak heti ket napot toltotok egyutt, akkor az annyit is ert.
2017. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én megértelek, azért még plusz 3.5 év, az rengeteg idő ám... Úgy hogy alig ismeritek egymást... Igen írják, hogy nem igazi távkapcsolat, de úgy, hogy összeköltözés után eljegyeznétek egymást, annak ez amit most csináltok, kevés.

Illetve, mindenki azt csinál amit akar, de biztos látod te is hogy emberek akik évek óta eggyütt élnek szakítanak hirtelen (velem is megtörtént, előjel nélkül), pedig ők elvileg a másik minden rezdülését ismerik...


Szóval ha ez így nem jó neked, szerintem váljanak el az útjaitok. Most úgy érzed, ő a tökély, gondolom kb. egyetemista vagy, még sokat fogsz te is változni. És lehet, kis idő múlva, ha bulizol, ismerkedsz és találsz valakit, rájössz hogy az nagyon szuper, ha valaki mindig ott van.


Nekem kicsit úgy tűnik te itt az esküvőbe is bele vagy habarodva (mind voltunk ott, nem szemrehányás :)), és annyira az lebeg a szemed előtt, hogy inkább kibekkeled ezt...


A lényeg, szerintem gondold el, tényleg mit szeretnél. Ha jobb, írd ki magadból, tételesen, mi a jó és mi a rossz ebben a helyzetben. Mik a vágyaid, stb. És az alapján valószínűleg könnyebb lesz a döntés.

2017. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Én nem lennék együtt senkivel éveken át ugy, hogy nincs semmi elörelépés.


Mi 1000km-röl távkapcsolatoztznk, de fél éven belül már összeköltöztünk, mert nem bírtuk, hogy havonta! 4-5 napot látjuk csak egymást.


Te irod hogy boldogtalan vagy. Hát tessék akkor tenni érte, akár váltással .... vagy még 3-4 évig igy akartok "járogatni"?

2017. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!