Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem meleg, de o az Igazi nekem. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy exem (srac), akivel kavartunk, egyutt voltunk rovid ideig, majd elzarkozott, nem akart beszelni velem miutan szakitottunk. Ket ev utan ujra megkeresett, hogy talalkozzunk. Soroztunk, beszelgettunk es en allati zavarban voltam meg mindig miatta. Az este vege fele valahogy kibokte, hogy van egy kapcsolata es a sracot Petinek hivjak. Ez az este ota eltelt tobb, mint egy ev, nagyon kozeli es jo baratok lettunk, egymas tamaszai vagyunk a nehez pillanatokban. O a masik felem, megert, megertem, ugyan olyanok vagyunk, ugyanazokkal a problemakkal kuzdunk, ugyanazok tortentrk velunk eletunk soran eddig, ugyanolyan a szemelyisegunk. Egy ideje felre ertheto jeleket kuld, megolel, emlegeti a regi torteneteinket, stb. En ertem felre nagyon vagy van egy fikarcnyi lehetoseg, hogy egyezer meg eselyt ad, hatha csak biszex? (Kerdeztem, azt mondta inkabb meleg, de neha meg o is meglepidik sajat magan)
2018. máj. 19. 02:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet. A helyedben semmiképpen sem erőltetném a témát. Ismerkedés, nyitott lennék, hátha találok mást. Aztán majd alakul. Ha időközben meggondolja magát, és te is szabad vagy, akkor lehet folytatásról beszélni, de semmiképpen sem építenének erre az életemet.
2018. máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ajánlom:

[link]

2018. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!