Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem szeret már?

Figyelt kérdés

A barátom újabban idegen lányokat fotózgat az utcán és a haverjainak is elküldi, hogy "nézzék meg milyen szexi dolgoról maradnak le" "és olyan kár, hogy nem tudja rendesen lefotózni". És nem ez az első eset...

Közben meg letagad az ismerősei előtt, és nem mutatott be egy barátjának sem, holott több mint 2 éve együtt vagyunk.

Próbáltam vele beszélni erről, azt mondja "fiú vagyok, jóhogy szeretem nézni a seggeket"... Valamint, hogy "nem tagadlak le" ennyit válaszolt mindössze. Kezdem azt hinni azért viselkedik így mert már nem tart szépnek amiért sokat híztam az utóbbi időben. :(


2018. máj. 9. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Fogyjal le
2018. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki a fenèbe ha ilyen paraszt
2018. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom de a barátod egy bunkó. A hízás egy dolog de azt is lehet rendesen közölni hogy esetleg tegyen érte a másik.

Dobd ki.

2018. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez elég gázul hangzik, hogy ha így áll hozzád és ennyire érzéketlen az irányodba. De szó mi szó ha 2éve veled van, akkor valamit még is csak tudhatsz nem? Ha leszámítjuk h közben lehet megcsal (legrosszabb esetben), akkor is valamiért még mindig veled van. Hát ez a híztam dolog egy komoly elme baj a nőknél. Ami pl bnőmnél híztam kategória, az nekem a hálát adok az istennek (már ha létezne) hogy ilyen formái lettek. Valszeg te is ebben szenvedsz, de ha esetleg még se akkor tenni kéne ellene :).
2018. máj. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!