Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sűrűn szól hozzám csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sűrűn szól hozzám csúnyán akkor már nem szeret, idegesítem őt?

Figyelt kérdés

A párom mostanában sűrűbben szól hozzám ingerülten, mintha idegesíteném, de ha próbálok egy kis szabad teret adni neki akkor nem akarja, nem hagyja.

Már kétszer is elakartam hagyni emiatt, de olyankor nem hagyja utánam jön.

Többet dolgozik mostanában ezt aláírom, de ha próbálok nem bosszantó lenni akkor is előfordul, hogy úgy szól hozzám.

Mostanában kicsit piszkálódó voltam ez is igaz.

Mit tegyek, hogy ez abba maradjon vagy miért ilyen velem?


2018. ápr. 25. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Beszélnetek kellene arról, mit akartok egymástól. Ha csak bosszantjátok egymást, akkor kár együtt lenni.
2018. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hagysz el, akit akarsz. Olyan nincs, hogy "nem hagyja". Az pedig, hogy "próbálok nem bosszantó lenni" több, mint szánalmas. Mi a te dolgod? Otthon lenni, meghúzni magad? Gondolkodj már!


Nőjj fel, húzz határokat, és legfőképp: Legyenek elvárásaid a normális viselkedést illetően! Pro és kontra is!

2018. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Egy gyerekbicikli eladó , nem érdekelne?
2018. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne legyél piszkálódó, ne legyél idegesítő. Szerintem pontosan tudod, hogy melyik gombot kell a másikon megnyomni ahhoz, hogy habozzon a szája. Ne nyomkodd a gombokat, a bántást pedig utasítsd vissza. Ha kell, akkor hagyd faképnél.

31/f0

2018. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kerdes, hogy te mennyire es miert vagy piszkalodo. Az, hogy o ingerulten szol hozzad, lehet ennek a hozadeka is, vagy elmult a varazs, a tuz a kapcsolatotokban. Miota vagytok egyutt, hany evesek vagytok?


23/L

2018. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezer oka lehet és a megoldás is egyszerű...túlórázik, fáradt, sokat stresszel te meg minden órában megkérdezed, hogy "naaa, mi a bajod? Bajod van? Utálsz?" stb. Menjetek el valahova hetvégén ketten, mondd el neki, hogy nyugodtan elmondhatja ha bantja valami.

Próbálj meg türelmesebb lenni és talán ő is változik.

2018. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!