Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válság a kapcsolatban. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válság a kapcsolatban. Mi a megoldás, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást, építjük a kötődést, fenntartjuk az érdeklődést egymás iránt.


Az érzéseim alapján viszont arra gondolok, hogy nekem nincs szükségem komoly kapcsolatra. De mit csináljak így? Nem hagyhatom cserben az embert, akihez mindennél jobban kötődöm. Nem hagyhatom cserben őt, aki ennyire szeret engem, és ennyire komolyat szeretne tőlem (házasság, gyerek stb). És nem hagyhatom cserben magamat sem, nem tehetem meg, hogy „eldobjam” az egyetlen embert, akit szerethetek, aki társam lehet.


Senki másom nincs, és félek „egyedül” lenni. Nincsenek barátaim, vagy olyan rokonaim. Ha a párom nincs, akkor kb remete lennék.


Hogyan kell ezt a helyzetet megoldani?


2018. máj. 19. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kapcsolatban ő hol van? Vagy csak te vagy a lènyeg??? Te te te, eről szól az egèsz kèrdès....
2018. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*erről
2018. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Győzködd csak magad virágszálam :)


És ellentmondasz magadnak.


Ha ennyire szeretnéd őt és kötődnél hozzá, akkor normális komoly kapcsolatot szeretnél vele, ez nem lenne kérdés.


De ennek a fele sem igaz. Félsz az egyedülléttől.

2018. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elnézést, ha nehezen érthetően adom át, mit szeretnék!


Nem szeretnék normális kapcsolatot. Azért, mert akartam így működni, de nekem nem megy ez a komoly dolog, amit a társadalom és a párom „elvár”. Nekem a laza dolgok mennek. Ha akarom, ha nem.


Viszont párom felől vagy komoly, vagy semmi. Ezért nem szól róla a dolog. Az a rész kristálytiszta, fekete-fehér. Nincs mit agyalni rajta. Neki mindenhogyan rossz, talán... ha vele maradok, akkor nem tudom azt megadni, amire szüksége van. Ha szakítok, akkor derékba töröm az életét-terveit. Szóval csak a saját helyzetemet nem értem.


Hogyan lehetne jó nekem, ha vele maradok?


Hogyan lehetne jó nekem, ha egyedül?

2018. máj. 19. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Magad ellen beszélsz. Egyetlen mondat arról szól hogy neked ez nem való, az összes többi pedig ezt cáfolja. Tegyél rendet magadban.


A szerelem meg nem ég örökké ugyanazzal a lánggal, egy idő után teljesen normális hogy megváltozik, elmélyül, szeretetté, kötődéssé alakul. Ezt se felejtsd el.

2018. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy pàrkapcsolatban semmi soha nem lehet indok, hogy ne szóljon a màsikról is. Iszonyatosan öntelt vagy. Igen most majd elkeseredne, ha otthagynàd de majd talàlna idővel valakit, aki tudja, hogy őt akarja, nem úgy mint te. Te tudod hogy ő jó tàrs, ès bàr te nem gondolod komolyan, szivesen kalandoznàl, azèrt neked ez kènyelmes, ès fèlsz hogy kèt szèk közül, majd földre esel...
2018. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

„Te tudod hogy ő jó tàrs, ès bàr te nem gondolod komolyan, szivesen kalandoznàl, azèrt neked ez kènyelmes, ès fèlsz hogy kèt szèk közül, majd földre esel...”


Így. Pontosan.

Ha ilyen helyzetben lennél, akkor te hogyan oldanád meg? Mit csinálnál?

2018. máj. 19. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmennèk èn szakemberhez. Megpróbàlnèk râjönni mièrt vagyok önsors rontó, vagy tènyleg alkalmatlan vagyok-e ilyen elköteleződèsre. Ott ez pàr hónap alatt kiderül. Ha benned van valami gond, ès csak amiatt magad alatt vâgod a fàt, megoldódna ès tudnàl teljed szivvel lenni vele, akiről magad is tudod hogy jó tàrs. Ha ott az derülne ki, hogy nem vagyok kèpes ilyen kapcsolatra, akkor szakitanèk. Egyrèszt nem fair vele, màsrèszt nem èlnèk hazugsagban egy èleten àt.
2018. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Èrdemes lenne utàna jàrni, mert lehet hogy egy feldolgozatlan lelki trauma miatt elcseszed az èleted, amikor boldog is lehetnèl vele. Minden jót kìvânok.
2018. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!