Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan férfival, aki szerint minden problémára a megoldás: szex. Egy kapcsolatban a legfontosabb : szex!?!

Figyelt kérdés

Megváltozhat a hozzáállása vagy alkalmatlan komoly kapcsolatra? Emellé még társul az is, hogy nagyon önző. És ha nem kapja meg amit akar bután viselkedik.

Állítása szerint szeret, de szerintem saját magát jobban szereti.

Az időmet vesztegetem vele? Vagy higgyek neki, hogy miattam megtanul alkalmazkodni és úgy fog viselkedni, ahogy elvárható lenne? Jó az nekem, ha "megváltozik" és nekem kell megmutatnom a "helyes irányt" és "terelgetem"?

Nagyon furcsa ez a "kapcsolat" és ez a férfi, akivel összehozott az élet. Rengeteg kérdőjel van bennem vele kapcsolatban.

Volt valakinek ilyen tapasztalata? Naív lennék?

Mit gondoltok?



2012. jún. 4. 00:42
1 2 3
 1/22 Theorba ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok az idő előrehaladtával inkább csak romlani szoktak. Rövid leírásodból úgy tűnik, hogy hamarosan személyiségromboló alávetettségbe fogsz kerülni.
2012. jún. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos hogy alkalmatlan emiatt a komoly kapcsolatra. le tudtok ülni megbeszélni azért a dolgokat? mert ha pl. szex-szel is békül egy vita után, de lehet vele beszélni akkor talán nem olyan nagy a gond.

szerintem nehezen változik meg. én nőben vagyok ilyen, mindenem a szex és eddig lusta pasikat fogtam ki akikkel nem egyezett a mentalitásunk ezen a téren.

egyébként az, hogy önző miben nyilvánul meg? hogy ha nicns szex amikor akarja akkor megsértődik?

lehet hogy ő ezt úgy értékeli hogy a szexmegvonással bűnteted. mert akinek ennyire a mindene a szex, az hullafáradtan, hasogató fejjel is képes kezdeményezni (magamról tudom). legjobb lenne őt megkérdezni erről

2012. jún. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, senki sem változik meg a másik kedvéért. Vagy ha mégis, annak nincs jó vége.
2012. jún. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

le tudtok ülni megbeszélni azért a dolgokat?- Nem, vele nem lehet beszélgetni. Pedig én meg beszélgetni imádok és nagyon is igényelném..de vele nem lehet. Nem mond el semmit, nem mondja el a véleményét, nem mondja el amit gondol. Ezek a beszélgetések úgy szokta zajlani, hogy én tippelgetek, hogy mégis mire gondolhat, mit érezhet, ha eltaláltam akkor pedig rámond egy igent.

Ha nincs szex, amikor akarja, besértődik.- De ezzel már megtanultam nem foglalkozni. Puffog magába kicsit, nem foglalkozok vele aztán elfelejti. Ha már túlzásba viszi, pedig megmondom neki hogy vagy befejezi vagy haza megyek és akkor abbahagyja!

2012. jún. 4. 00:54
 5/22 anonim ***** válasza:
27%

A legtöbb férfi csakis a szex miatt van kapcsolatban valakivel(Lehetséges hogy szereti is valamennyire de a legfőbb ok a szex)


Van aki ezt jól álcázza,van aki nem.A te párod egyáltalán nem álcázza ezt.Felesleges emiatt dobnod,a legtöbb férfi ilyen,ő legalább őszinte,olyan férfit meg nagyon nehéz találni akit nemcsak a szex érdekel

2012. jún. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem illetek össze. Miért akarnád megváltoztatni "terelgetni", ha lehet találna olyan lányt, aki inkább szexelne, "elfelejteni" a veszekedést, vagy egyáltalán nem is lenne konfliktust?

Mindketten rosszul járnátok, ha az általad helyesnek tartott irányba "terelgetnéd".

2012. jún. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

ma 01:00 Én is ezen a véleményem vagyok.

De szerinte nekünk találkoznunk kellett és neki szüksége van rám. Én vagyok az egyetlen nő, aki hatással van rá és ő mondta úgy, hogy szüksége van a "terelgetésemre" mert nélkülem elzüllene. Szerinte pont az a jó a kapcsolatunkban, hogy ellentétek vagyunk. Kiegészítjük egymást. És jó hatással vagyunk egymásra. (Szerintem jó hatással vagyok rá, de azt nem tudom eldönteni, hogy ő jó hatással van-e rám)

2012. jún. 4. 01:04
 8/22 anonim ***** válasza:
A törődés magától jön, ha eléggé szeretek valakit.
2012. jún. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb kapcsolatban ott a gond, hogy nem működik a kommunikáció. Ez pedig legalább olyan fontos, mint a szex. A szex csak jó közérzetet biztosít, a kommunikáció biztosítja a megismerést, a kiszámíthatóságot, mindent, ami egy komoly kapcsolatban elengedhetetlen. A szerelem nem elég, a szex meg önmagában édeskevés.


A párod nem nőtt még fel, és úgy tapasztalom, hogy aki a huszas évei vége felé sem komolyodik meg, az már úgy marad.

2012. jún. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Még valami. Az ellentétekkel az a gond, hogy míg az egyik félnek hasznos a kapcsolat, addig a másik fél energiáit felemészti. Az ellentétes életritmus, különböző felfogás nem túl jó alap ahhoz, hogy összekösd majd egyszer vele az életed. Ha nélküled elzüllene, talán veled is el fog.
2012. jún. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!