Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hazassagban meddig lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hazassagban meddig lehet azt elturni?

Figyelt kérdés
Pl hogy a ferjtol sokszor olyat hallani, ha ezt nem teszed igy, ha ezt nem csinalod ugy, akkor azt mondja elvalunk vagy hetekig vagy tan ket honapig is kulon alszik
2018. máj. 20. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Semeddig. Zsarol téged. Ez már nem is házasság.. Vannak gyerekek? Ha nincsenek én lehet már holnap után elválnék a helyedben.
2018. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sokáig. Aludjon külön, ki nem szarja le. :) Az anyjának parancsolhatott utoljára. Vagy megszokik, vagy megszökik, ill. aki hülye az haljon meg.

Ne foglalkozz vele, talán észhez tér. Bár, az a sanda gyanúm, h ilyen dedós viselkedést produkálva inkább semmi esély, mert ostoba szegényke. Legközelebb mondjad, h induljon beadni a válási papírt. Ha, komolyan mondod, talán hideg zuhanyként éri és magához tér.

2018. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindekozben egesz nap nincs itthon reggeltol estig, ha hazaer sem kommunikal velem, es napi szinten a szeretetet is megvonja tolem.eddig imadtam de ez most nagyon duhit ahogy viselkedik, raadasul en vagyok a hibas szerinte.
2018. máj. 20. 14:16
 4/10 A kérdező kommentje:
Az egyuttmaradasert meglehet meg ezt allitani nala?
2018. máj. 20. 14:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig az aki ezt turi ilyen hulye marad.
2018. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy darabig. De ha gyerek lesz akkor lesz igazán rossz! Nekik ezt látni. Válni is nehéz lesz a gyerekek miatt. Hagyd el ha nem vagy boldog! Keress olyat aki szeret tisztel megbecsül! Nem ilyen hangulatfüggő önző f asz.
2018. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Csurmi ***** válasza:
Elég nárcisztikusnak tűnik. Biztos lehetsz benne hogy van más, akivel együtt alszik amikor veled nincs együtt.
2018. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van gyermekunk
2018. júl. 16. 18:45
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso mibol gondolhato hogy van valakije?azt mondja nincs.Ha en probalom ezt mondani neki, nagyon duhos lesz es megint a kulonalvas 1 herig v Tovabb
2018. júl. 16. 18:48
 10/10 Csurmi ***** válasza:

Kedves Kérdező! Mert sokat láttam ilyet, és amit leírtál abból eddig elég Nárcisztikusnak tűnik. Ami segít, indulj ki a saját reakciódból. Ha a párod megkérdezné, hogy van-e valakid, te hogyan reagálnál?

A csendes bünti egy úgynevezett kondícionálás arra, hogy ezt ne kérdezd. Ha kérdezed, bünti jön. Az, hogy minden végül is a te hibád, szintén egy intő jel.

Én csak tippeltem, de az ilyen típusú embereknek már ott van a következő 2-3 delikvens, akire akár 2 óra alatt is lazán lecserél - ha már nem vagy számára hasznos. Gyerek sem számít.

Amit tudsz tenni, az az, hogy nagyon figyeld a közös ismerőseitek reakciót. Ha furcsán kezdenek el veled beszélni - vagy úgy érzed valamit gondolnak rólad csak nem mondják el, akkor kezdd el szépen megtudni mit mond a párod rólad és a kapcsolatotokról másoknak.

2018. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!