Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom attól fél, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom attól fél, hogy jobban fogok szeretni nála valakit. Ezt tényleg olyan nagy baj?

Figyelt kérdés

Nem arra gondol, hogy szerelmes leszek valakibe és elhagyom, hanem hogy mondjuk jobban fogom szeretni a gyerekünket vagy a szüleimet vagy valamelyik barátomat.


Amúgy ez nincs így: a szeretet végtelen és mindenkinek jut belőle (persze másként szeretem a húgomat és másképpen a barátomat) és fontossági sorrend pedig szituációfüggő (államvizsga idején az egyetem a legfontosabb, ha az anyám eltöri a lábát, akkor ő lesz a legfontosabb stb.)


2018. máj. 20. 15:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Jujjdenyálasvagyok
2018. máj. 20. 15:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég furcsa a barátod!
2018. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami baj lehet az ez: birtokló, kisajátító.
2018. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is birtokló a barátod. Meg kéne értenie, hogy saját akaratodból vagy együtt vele, nem azért mert meghódított téged, mint valami várat. :D


Most még elég enyhének tűnik ez a birtoklási vágy, de ez később elfajulhat, főleg hogyha fiú barátok is a képbe jönnek.

2018. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyk-s lányok hol találnak ennyi kattant pasit?
2018. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!