Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Ha már csaltátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha már csaltátok meg a párotokat, akkor azt miért tettétek? Mi volt a kiváltó oka?

Figyelt kérdés
Mi vezérelt arra hogy megcsald a párodat? Jött egy másik pasi, aki helyesebb volt és ennyi elég is volt? Mielőtt félre mentetek, előtte próbáltátok megbeszélni hogy gond van?
2018. máj. 21. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

én azért csaltam meg az előzőt , mert nem elégített ki,sokszor lusta volt szexelni vagy előjátékozni az volt neki fontos hogy ő elmenjen.Első fél évben még nem így volt a 2.ban kezdett ellustulni.

többször szóvá tettem végül megcsaltam az akkori exemmel.

Azóta persze szakítottam vele miután megcsaltam.

2018. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Romokban volt a házasságunk, de nem tudtunk elválni főleg anyagi okokból (közös lakásunk volt, de jelentős hitel volt rajta, 2 közös gyereket kellett nevelnünk elég rossz fizukból stb). Meg kissé gyerekes, de az exférjem kezdte az egészet, én meg addigra már úgy voltam vele hogy nekem is jár már valami jó is. 1-2 hónapja tartott a viszony mikor megmondtam az exemnek. Végül nyílt házasságban éltünk még 2 évet (nem volt eddigra köztünk már semmi, mielőtt a megcsalások kezdődtek akkor is nulla szexuális életünk volt már), aztán mindketten találtunk mást akivel lenni akartunk és így már kénytelen voltunk végigszenvedni a válást. Próbáltuk megbeszélni a dolgok előtte, de nem jutottunk vele semmire, már rég késő volt addigra.
2018. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
A pasimnak kicsi volt a farka. Ő volt az első és kíváncsi voltam milyen egy jobb adottságú. Nem bántam meg a döntést!
2018. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elhanyagoltság, nagy fokú elhidegülés. Ezt egy nagy konfliktus előzte meg, ami nem megcsalás volt, de legalább annyira megviselt. Nem tudtunk túljutni rajta.

1,5 év után lettem szerelmes másba.

Igazából fizikailag (még) nem csaltam meg. De mivel 3 éve nem feküdtünk le egymással és 9 éve nem csókolt meg, már nem is érezném megcsalásnak. Viszont érzelmileg már kőkeményen mással vagyok, és valamilyen szinten viszonzottan.

2018. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elsőt azért mert iszonyat kicsi farka volt, és nem éreztem semmit, baromi nagy csalódás volt, azt hittem mindenkivel ilyen szar lesz. Aztán amint rájöttem , hogy nem, rögtön szakítottam vele, addigra már a szerelmet is kiölte belőlem a dolog.


Egy másikat meg azért mert nem voltunk együtt boldogok, de vmiért ragaszkodtunk a másikhoz. Én már hónapok óta szakítani akartam vele, de soha nem hagyta, midnig elhitette velem, hogy jajj megváltozik, foglalkozni fog velem. Aztán sose így lett, én meg azzal pótoltam azt ami hiányzik, hogy csaltam. Nem vagyok rá büszke, ez van, azóta már hűséges és boldog felesége vagyok a megfelelő férfinak. :)

2018. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!