Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja ért véget az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja ért véget az exemmel a 7 éves már rossz kapcsolatunk csúnya veszekedéssel, sőt. , az új férfit az életemben pedig szeretem. Miért kavar fel mégis ha látom az exet?

Figyelt kérdés
Pedig nem csajjal volt, és rám is köszönt még se tudtam kinyögni egy helót, egyszerűen nem ment, annyira megbántott szakításkor, és meg is lepett hogy láttam. Rossz volt már vele a végén, fájóan semmitmondó( én szerettem, ő sztem már nem), mégis annyira rossz érzés ha látom, és nem értem miért mikor már rátudtam hogy vége , kész. A másik dolog, meg hogy az új férfi teljesen elvarázsol, imádnivaló. Akkor meg mi a fenéért érzem azt a gombócot a torkomban ha látom az exet, mikor minden rossz volt már vele? Meddig megy ez még? Ha nem látom, eszembe se jut az ex, elvagyok foglalva az új kapcs.-al, de ha látom mély szomorúság fog el és bűntudat, hogy talán én hibáztam, és csak miattam alakultak így a dolgok. Mikor jutok már el oda hogy nem jelent semmit nekem?
2010. jún. 15. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom h mennyi a korod de a hét év az ember életében hosszú idő, szóval az életed jelentős részénél ot volt veled. kérdésedre nem tudok válaszlni da ha én lány lennék, mindenkivel megd*gatnám magam !!
2010. jún. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azért ez érthető, hisz 7 év elég hosszú idő.. és ahogy te írtad, a kapcsolatotok vége felé is szeretted még, amikor ő már valószínüleg nem.. ne aggódj el fog múlni, főleg így, hogy már van egy új, akivel tökéletesen elvagy;) minden esetre szerencséd van, hogy ilyen gyorsan találtál valakit, én tuti nem lennék képes megtalálni a megfelelőt, ha szakítanánk a barátommal..:/ mindenkiben őt keresném:(
2010. jún. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyet megtanultam az extől: nőre nő, férfira férfi az orvosság :)Bevált. És persze barátok. De azért ott a gombóc ha látom...... 32 éves vagyok, megtanultam már hogy ami nem megy azt felesleges erőltetni, tovább KELL lépni.
2010. jún. 15. 09:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod miért kavar fel? Mert minden rossz ellenére, olyat adott neked, amit a mostani párod sose fog tudni. A szíved tudja ezt, de az eszed mást mond. Innen a kétségek. Talán még szereted, vagy visszacsinálnád, ami történt? Hiányzik? Tedd fel magadnak ezeket a kérdéseket.
2010. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
12:27 -es válaszadónak: Ahogy mondod, szakításkor az eszemmel döntöttem, nem a szívemmel: külsőre álom pasi volt (nekem legalábbis),hozzám állása: magát fontosabbnak tartotta mint engem, és eltérő lett az életcéljaink elérésének útvonala is. Belső jó tulajdonsága: voltak persze, machós style...férfias, de magányos voltam mellette, kajak. Együtt egyedül.... . . Hiányzik-e? Nem!Ezért nem értem a gombóckát :). Valószínűleg tényleg az van, hogy túl sok mindent éltünk meg együtt (milyen igaz) - így új élmények új pasival feledtet..
2010. jún. 16. 10:04
 6/6 Mcgalagony17 ***** válasza:
Ha valaki nagyon mélyen érintett bennünket érzelmileg, azt sose lehet elfelejteni. Ezen nem változtat egy szakítás, és az sem, ha új párt találsz magadnak. Én is így vagyok az egyik exemmel. Hiába találtam meg utána azt a pasit, akivel le akarom élni az életem, ha az exet meglátom elborítanak az emlékek... De mire való a szerelem, ha nem arra, hogy maradandó élmény legyen?:D
2013. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!