Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellett volna válaszolnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna válaszolnom?

Figyelt kérdés
Mindketten elváltunk.Régről ismertük egymást, most évek teltek el, hogy összefutottunk, s felvettük újra a kapcsolatot.Eleinte csak ritkán beszélgettünk,azt is telefonon, aztán volt néhány találkozás, de ezek közt elteltek néha hetek is.Egy-egy kalandjáról is beszámolt.Utoljára márciusban keresett.Most egy véletlen folytán úgy alakult, hogy 2 napot együtt töltöttünk sok más emberrel együtt.Este kaptam tőle egy szexajánlatot, amit elutasítottam.Hazaértünk, most este felhívott, hogy mit akarok, mi legyen köztünk.Teljesen lefagytam.Azt mondtam, semmi.Elköszöntünk, és leraktuk a telefont.30-as éveink végét tapossuk, s úgy érzem, mint egy tapasztalatlan szűz lány úgy viselkedtem a félelmeim miatt.De az sem derült ki számomra, hogy ő mit akar.
2018. máj. 21. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Férfi: "Szexeljünk."

Nő: "Nem."

Férfi "Akkor mi legyen köztünk?"

Nő: "Semmi."


Nő (másnap): "Vajon mit akart tőlem, és mit kellett volna válaszolnom?"


:D :D :D


Imádlak titeket!

2018. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Oké, de te mit akarsz??
2018. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Most miért vélekedsz így magadról, csak mert elutasítottál egy szexajánlatot? Most kötelező lett volna, vagy mi? Ne kicsinyeld már le magad ennyire.

Lehet, hogy ő csak ennyit akart. Ez majd a későbbiekben kiderül, ha nem keres többet, akkor csak ezt akarta.

2018. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

Tökéletes kérdés a férfi meg női gondolkodásra.

Nekem, férfiként nem esik nehezemre értelmezni a férfi szándákait, de a nálad már gőzöm nincs, hogy mit akarsz vagy gondolsz.

2018. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
69%
#1: Felröhögtem. :D Igen, röviden ennyi.
2018. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Így oké :)Legalább megnevettettél.

De a telefonos beszélgetéseknél és a találkozóknál volt más is. Néha feldobta, hogy szüljek gyereket, nem baj, ha nem szeretjük egymást, lehet úgy is együtt élni.Én viszont érzelmek nélkül nem élnék együtt senkivel.Meg milyen kapcsolat az, ahol van, hogy hetek telnek el, mire újra van egy randi.

2018. máj. 21. 20:12
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy mit kellett volna válaszolnod? A kérdést sem értem, de komolyan. Kaptál egy ajánlatot, hogy a pasi megdugna. Te elitasítottad. Azt válaszoltad, amit akartál. Akkor most mit pörögsz ezen?!
2018. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne legyünk már majd' 40 évesen ilyen szinten és még ki is írjuk ide. A képedbe tolta, hogy szexet akar. Ezen mit nem lehetett érteni?
2018. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A kommentem még az első válaszolónak szólt.

Látom, hasonlóan gondoljátok.

Én mit akarok? Azt hiszem, már többet...érzelmekkel.Mivel nem látom a másik oldalon is ezt, nem akarok felesleges fájdalmat magamnak.

2018. máj. 21. 20:15
 10/20 A kérdező kommentje:
A mai kérdést nem értem.Arra mit kellett volna válaszolnom, hogy mit akarok, mi legyen köztünk.
2018. máj. 21. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!