Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom, ha nem mondom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom, ha nem mondom vagy írom 5 percenkėnt, hogy szeretem, teljesen kiakad, és őrjöng, hogy ő nem fog tovább szenvedni velem, és inkább szakítsunk. Szerintetek mi a baja?

Figyelt kérdés
Egy 26 ėves férfiről van szó. Este, ha pėldául ő már alszik, és írok neki valamit Facebookon és nem teszem hozzá, hogy szeretlek, másnap teljesen ki van akadva, hogy ėn ennyire sem vagyok képes, stb. Szoktam mondani, hogy szeretem, de nem gondolom, hogy 5-10 percenként ismételni kellene. Nem tudom hova tenni a viselkedését..
2018. máj. 23. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Beszéld meg vele, hogy mi a gond. Ha továbbra sem változna, akkor meg hagyd ott.
2018. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
A párod agyilag zokni. Eléggé fogyaték. De gondolom jól néz ki, és ez a lényeg, nem?
2018. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Azt hittem 16 évesről lesz szó, nem 26 évesről. Hát enyhén szólva gyerekes és infantilis a viselkedése, azt hogy mit teszel a te dolgod, de ez nem normális dolog az biztos...
2018. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Nyilvánvalóan bizonytalan a te érzéseidben.


Miért?(Nem arra célzok, hogy veled baj van.)


Féltékenykedő is?

2018. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Többféle oka is lehet. Lehet, hogy betegesen féltékeny, és ettől szenved, meg az is lehet, hogy csak teszi magát, amíg módozatosan leépíti az önbizalmadat. Ennyiből nem lehet tudni.


Rá kellene jönni az okokra, és akkor lehet TALÁN változtatni ezen. Ebbe viszont csak akkor menj bele, ha tényleg nagyon fontos neked az illető, mert egyáltalán nem sétagalopp.


22/N

2018. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Dobd ki a p..ába!

Kell neked egy ilyen idegbeteg, fsz, aki minden szrért őrjöng??

Volt ilyen pasim, neki az volt a heppje, hogy a telefont úgy vettem fel, hogy:igen és nem úgy, hogy:szia drágám. Hát, egy telefonom bánta a sztorit, mert úgy felidegesített egyszer ezzel, hogy falhozbsztam. Aztán kidobtam a francba a pasit, szórakozzon az anyjàval!

2018. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
De most komolyan ti lányok hogy a pébe juttok el odáig, hogy összeálltok ilyen nyominger féltékeny barmokkal? Tényleg érdekelne! Nem azért van az ismerkedési fázis. hogy megismerjétek a nyomorultat? Vagy, ha izmos meg jóképű, akkor uccu neki járjunk, mert de jól néz ki?
2018. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából féltékenységet annyira vészesen nem mutat. Amiatt sosem őrjöng vagy valami...csak erre a szeretlekes dologra jön idegbe...
2018. máj. 23. 09:45
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

"Nem azért van az ismerkedési fázis. hogy megismerjétek a nyomorultat?"


Ismerkedési fázisban titkolják, ez akkor jön elő, mikor már nyeregben érzik magukat. Mikor a kedvesrendes szereppel eljátszottak pár jó tulajdonságot, és így a nő nem azt mondja egyből, hogy "ott az ajtó", hanem hogy "de reggel főz kávééééét, nem olyan roooossz".

2018. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%

"Kell neked egy ilyen idegbeteg, fsz, aki minden szrért őrjöng??"


Írja ezt egy láthatóan idegbeteg pcsa...

2018. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!