Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehetek még ezért bármit is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek még ezért bármit is, vagy szakitsunk?

Figyelt kérdés

4 honapos kapcsolatról van szó, amelyben együtt is élünk , mivel a munka melletti találkozások miatt muszáj volt össze költözni .

1 honapja élünk együtt. Az egy honap alatt 5-6x feküdtünk le egymással, folyamatosan elutasít. Reggel felkelünk , magamhoz húzom és el lök mert megy le a kutyát sétáltatni . Se egy joreggelt, se egy puszi .folyamatosan a kedvébe járok , rózsa, meglepi vacsora mire jön, csoki, stb.amit álltalàbab egy köszivel letud, megeszi a kaját, otthagyja a mosatlant, és megint elutasit .

Fejemhez vágja hogy nem csinálok semmit, holott a mosatlan mindennap hegyekben áll és én mosogatom el. Ha elmegy dolgozni a szennyesei, zsebkendői szanaszét .. Én pakolok össze, ágyazok meg .

Ezen felül van egy három éves barátságom, aki jelen esetben nő. Eltiltott tőle ,'mert ne beszélgess vele' . Neki van egy fiu barátja ugy beszélget vele hogy törli az üzeneteket, de nem tudja hogy tudom . Valamint megismerkedett egy fickoval, akivel így beszél: ,, latom van baratod sajnos ..:/ nem gaz hogy beszelunk ?? Nem. Nem foglalkozik velem .. Akkor miert vagy vele ?! Mert mindent megcsinal ..''


Az egy honap alatt többször szoltam neki ezekért, de mindhiába.. Mindig az van, hogy én fényezem magam, nem csinalok semmit, ő csinàl meg mindent ..


Ezek a dolgok csak egy kis szeletek, ezen felül mondogatja, hogy nem vagyok férfias, ha odabujok es simogatom akkor eltol, akármi baja van mindig én vagyok a hibás , pl: hazamegy majd két hét mulva 5 napra . Majdnem minden hétvégén haza megy ami nem lenne baj, de utána a fejemhez vágja, hogy keveset vagyunk együtt mert mindig dolgozom . Ha meg szólok ezért , akkor meg az van, hogy : ,, ne is haragudj de ne hogy már ne menjek haza ''


Köszi mindenkinek . 24F


2015. okt. 7. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki kell dobni.Min gondolkozol még?
2015. okt. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
S te ezt miért tűröd? Kell hagyni hazamenni, bőröndöstől örökre. Ha ilyen hamar így viselkedik mi kesz később? Sztem segíts neki összepakolni.
2015. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És egészen pontosan mi az, amiért még mindig vele vagy, mi tart ezek ellenére mellette, és miért nem rúgod ki páros lábbal a pi­csába?
2015. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Segíts neki hazaköltözni, kulcsokat kérd el, segítsd rá a kabátot, és köszönj el tőle, örökre.
2015. okt. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem sokat jelentesz neki....

Szerintem vége, - ha volt valami egyáltalán.

2015. okt. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl korai volt az összeköltözés. Közben rájött, hogy nem kellesz neki, csak élvezi a kiszolgálást. Ha teheted, minél hamarabb szállj ki ebből a kapcsolatból.
2015. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rugd ki. Nalunk alap a minden napi szex. N
2015. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi az isten tart teged egy ilyen no mellett? Ennyire el vagy keseredve, hogy barmi sz*r megteszi, csak kapcsolat legyen?


Ez egy rossz vicc.

2015. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!